Benmari Gastronom Küvet Üreticileri Fabrikası OZB-4406
Özellikleri / Malzemesi Benmari Küvet 30x45 ölçü ve 6 cm derinliğinde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Benmari Gastronom Küvet modelleri fiyatları, toptan Benmari Gastronom Küvet çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Benmari Gastronom Küvet Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Benmari Gastronom Küvet Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Benmari Gastronom Küvet Kullanış

Benmari Gastronom Küvet

Satış fiyatı 438,70 TL
İndirim
Açıklama

Benmari Gastronom Küvet OZB-4406

Benmari Küvet Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 30x45 cm

Derinlik: 6 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Benmari Gastronom Küvet fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Benmari Gastronom Küvet modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Benmari Gastronom Küvet fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Benmari Gastronom Küvet alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.