--Bıçak Bileme Makinası

Bıçak Bileme Makinası Çeşitleri Üreticileri ABB-02: Kasapların et kestikleri bıçaklarını şeflerin sebze yeşillik tavuk kestikleri bıçaklarını bilemelerinde kullanabilecekleri endüstriyel bıçak bileme makinasıdır. Bıçak bileme makinası ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Kullananların tavsiyesi körelmiş bıçak bileme makinası modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla pratik bıçak bileme makinası toptan fiyat listesi jilet gibi bıçak bileme makinası teknik şartnamesi telefon 0212 2370749
Satış fiyatı 10.499.998,95 TL
İndirim
Açıklama

Bıçak Bileme Makinası ABB-02

* Gerilim: 230 V 50/60 Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* kW: 1,95
* Net ölçüler: 360x390x500
* Net ağırlık: 18 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 70 mm çaptan 200 mm çapa kadar bir yüzeyi düz diğer yüzeyi 20° açılı bileme yapabilir
* Özel bileme tekniği sayesinde tek yüzeyde minimum miktarda talaş kaldırarak çapaksız ve mükemmel keskinlik elde edilir
* Emniyet switchli kapak sayesinde güvenli çalışma ortamı sağlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Bileme taşı uzun ömürlüdür
* Kullanımı kolaydır
* Dairesel tip bıçağın dışında birçok sayıda bıçak bilenebilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Komple paslanmaz gövdelidir
* Zaman ayarlıdır

Bıçak Bileme Makinası ABB-02:Pratik bıçak bileme makinalarından bu gövde imalatı paslanmaz krom çelikten yapılmış zaman ayarlı bıçak bileme makinasının bileme taşı uzun ömürlü olup marketlerin şarküteri reyonlarında, kasaplarda, otel ve restoran mutfaklarında kullanıma uygundur - Bıçak bileme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.