Bulaşık Makinesi Ana Kartı

Bulaşık Makinesi Ana Kartı ELK-239:Endüstriyel bulaşık makinesi yedek parçaları Sanayi tipi bardak yıkama makinesi yedek parçalarından olan bu bulaşık makinesi anakartı Maksan marka bulaşık ve bardak yıkama makinesi anakartıdır.Diğer bulaşık ve bardak yıkama makinesi makinesi anakartlarının da satışını yapmaktayız.Maksan bulaşık makinesi anakartı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Bulaşık Makinesi Ana Kartı:Endüstriyel bulaşık makinesi yedek parçaları Sanayi tipi bardak yıkama makinesi yedek parçalarından olan bu bulaşık makinesi anakartı Maksan marka bulaşık ve bardak yıkama makinesi anakartıdır.Diğer bulaşık ve bardak yıkama mak
Satış fiyatı 12.543,30 TL
İndirim
Açıklama

Bulaşık Makinesi Ana Kartı ELK-239

* Endüstriyel bulaşık makinelerinde yıkama durulama ve su tahliye zamanlarına ayarlayan elektronik karttır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* İmalatı maksan bulaşık makinaları fabrikasınca yapılmış orijinal parçadır

* Maksan bulaşık makinesi ana kumanda beyni parçası haricinde arızalı veya bakıma ihtiyacı olan maksan bulaşık makinelerine; tecrübeli tabak yıkama makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimizde endüstriyel bardak yıkama makineleri bakımını onarılacak dijital göstergeli maksan bulaşık makinasının tamirini servisini yaptırabilir, yıkama suyu basma pompası, pervanesi, rezistansı, termostatı, türbini, fanı, su püskürtme memeleri veya su gideri tahliye borusu gibi yedek parçalarını satın alabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Elektronik ana kumanda kartlı maksan bulaşık makinesi bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bulaşık Makinesi Ana Kartı ELK-239 :Endüstriyel bulaşık makinesi yedek parçaları Sanayi tipi bardak yıkama makinesi yedek parçalarından olan bu bulaşık makinesi ana kartı Maksan marka bulaşık ve bardak yıkama makinesi kumanda kartıdır. Diğer bulaşık ve bardak yıkama makinesi makinesi ana kartlarının da satışını yapmaktayız. Maksan bulaşık makinesi elektronik beyini satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.