Büyük Çiftli Bek

Büyük Çiftli Bek M.D004.06 Özellikleri / Malzemesi 25 cm olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Büyük Çiftli Bek üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Tırnaklı Brülör Çiftli 5 No Takım modelleri fiyatları, toptan Büyük Çiftli Bek çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Büyük Çiftli Bek Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Büyük Çiftli Bek Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Büyük Çiftli Bek Kullanışlı ekonomik endüstriy
Satış fiyatı 2.743,25 TL
İndirim
Açıklama

Büyük Çiftli Bek M.D004.06

Tırnaklı Brülör Çiftli 5 No Takım  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
25 cm
olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Büyük Çiftli Bek fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Büyük Çiftli Bek modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Büyük Çiftli Bek fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Büyük Çiftli Bek alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.