Buz Soğutmalı Meze Arabası

Buz Soğutmalı Meze Arabası Çeşitleri Üreticileri AOR-104:Meyhaneler restoranlar için profesyonel buz soğutmalı meze arabası fiyatları kullanıma uygun kaliteli ekonomik buz soğutuculu meze servis arabası modelleri için endüstriyel buz hazneli meze arabası teknik şartnamesi kullanılan buz soğutmalı meze arabası fiyatı özellikleri buz soğutmalı meze arabası.Çoğu müşterimizin sorduğu buz soğutmalı meze arabası bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir buz haznesi nasıl doldurulur boşaltılır sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi buz haznesi dolumu boşaltımı son derece kolaydır. Buz soğutmalı meze arabası ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli buz soğutmalı meze arabaları modelleri en uygun buz soğutuculu meze servis arabası fabrikası üreticisinden toptan buz soğutmalı meze arabası satış listesi buz soğutmalı meze arabası fiyatlarıyla buz soğutmalı meze arabası satıc
Satış fiyatı 58.785,80 TL
İndirim
En uygun buz soğutmalı meze arabası fiyatı kaliteli buz soğutuculu meze servis arabası çeşitleri profesyonel ve ekonomik buz soğutmalı meze arabası profesyonel buz hazneli meze arabası nasıl temizlenir
Açıklama

Buz Soğutmalı Meze Arabası AOR-104

* AISI 304 kalite paslanmaz profil iskelet Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İzolasyonlu paslanmaz buz haznesi
* Gastronomlar altındaki hazneye buz doldurularak mezelerin soğuk kalması sağlanır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Meze dışında soğuk mutfaktan çıkan aperatifler tarzı ürünler için de kullanılabilir
* Pleksiglass şeffaf kapak şık bir görünüm sağlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tahliye musluğu sayesinde iş bitiminde eriyen buzların tahliyesi kolayca yapılır
* Çekmece Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İkisi frenli, dört adet hareketli tekerlek sayesinde müşteri yanında direkt sunum için kolayca taşınabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* En:59 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Boy:108 cm
* Yükseklik:106 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Buz Soğutmalı Meze Arabası AOR-104: Meyhane, restoran ve hatta cafe tipi buz soğutmalı meze arabası çeşitlerinden mezeler için kullanılabildiği gibi soğuk servis etmek istediğiniz her türlü ürünlerinizi de sergileyebileceğiniz buz hazneli meze servis arabasının imalatı profesyonel buz soğutmalı meze arabaları fabrikası üretimi kaliteli paslanmaz malzemelerle yapılmış kullanışlı buz soğutmalı meze arabası modelidir - buz soğutmalı meze arabası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.