Çelik İndüksiyon Tabanlı Tencere OZB-124
Özellikleri / Malzemesi Silindirik Tencere 20x10 ölçülerinde ve 2,7 litre kapasiteli olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı gıda temasına uygun kaliteli paslanmaz çelik malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Çelik İndüksiyon Tabanlı Tencere modelleri fiyatları, toptan Tencere çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Çelik İndüksiyon Tabanlı Tencere Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Çelik İndüksiyon Tabanlı Tencere Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Çelik İndüksiy

Çelik İndüksiyon Tabanlı Tencere

Satış fiyatı 1.197,08 TL
İndirim
Açıklama

Çelik İndüksiyon Tabanlı Tencere OZB-124  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Silindirik Tencere 20x10 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Genişlik: 20 cm

Derinlik: 10 cm

Kapasite: 2,7 lt

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Tabanlı Tencere fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Çelik İndüksiyon Tabanlı Tencere modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Çelik Tabanlı Tencere fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Çelik İndüksiyon Tabanlı Tencere alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.