Çelik Raflı İstif Rafı AYP-M0612442P: Profesyonel endüstriyel çelik raflı istif rafı modellerindendir. Üretimi kaliteli yapıldığından krom istif rafı fiyatları ekonomiktir. Sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi istif rafı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu paslanmaz istif rafı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Çelik raflı istif rafı ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Fabrikasından kaliteli çelik raflı istif rafı modelleri istif rafı üreticileri toptan çelik istif rafı satış listesi paslanmaz istif rafı fiyatlarıyla perfore istif rafı satıcısı

Çelik Raflı İstif Rafı

Satış fiyatı 22.177,35 TL
İndirim
Açıklama

Çelik Raflı İstif Rafı AYP-M0612442P

- İstif rafı paslanmaz çelikten üretilmiştir.

- 4 adet çelik perfore raftan oluşturulmuştur.

- Perfore rafların ölçüleri 61x107x183 cm'dir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Standart 4 katlı satılan soğuk oda rafı ayakları ayarlanabilir plastik rotil ayaklıdır.

- Paslanmaz soğuk oda malzeme rafının standart üretimi tekerleksiz yapılmış olup ayrıca fiyat farkıyla tekerlekli olarak da satın alabilirsiniz.

- Soğuk hava depolarında kullanıldığı gibi; kuru gıda ambarlarında gıda depolamaya, her türlü suyla çalışılan ıslak mekanlarda, buzhanelerde kullanmaya uygundur.

Çelik Raflı İstif Rafı AYP-M0612442P: Soğuk oda rafları bölümündeki bu paslanmaz perfore raf özellikle soğuk odalarda kullanmak için üretimi yapılmış istif rafıdır. Soğuk oda rafı kolay sökülüp takılır. Paslanmaz çelik perfore istif rafı haricinde paslanmaz istif rafı çeşitleri de vardır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.