Çelik Yemekhane Yer Süzgeci

Çelik Yemekhane Yer Süzgeci YC-37:Yemekhaneler için profesyonel paslanmaz çelik yer süzgeci fiyatları bulaşıkhanelerde kullanıma uygun kaliteli yer atık su süzgeci modelleri için endüstriyel çelik yemekhane yer süzgeci teknik şartnamesi kullanılan çelik yemekhane yer süzgeci fiyatı özellikleri çelik yemekhane yer süzgeci bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Açıklama

Yemekhanelerde Kullanılan Çelik Yer Süzgeci YC-37

* Ölçüler: 30x75 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yandan çıkışlı kenardan sifonlu yer gideri
* Çıkış: Ø50 veya Ø70 PVC boru Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yemekhanelerde Kullanılan Çelik Yer Süzgeci YC-37:Yemekhanelerde kullanılan 30x75 cm ölçülerindeki bu paslanmaz krom çelik yer su gider süzgeci yandan çıkışlı kenardan sifonlu modeldir - Çelik yemekhane yer süzgeci satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.