Çiğ Köfte Yoğurma Makinesi SH.03:Kazan içinde çiğ köfte malzemelerini kusursuz şekilde yoğuran profesyonel endüstriyel çift devirli çiğ köfte makinesi modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmazdan yapılan zaman ayarlı dijital panolu çiğ köfte yoğurma makinesi fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı çiğ köfte karma makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu otomatik çiğ köfte yoğurma makinesi bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir haznesi sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi son derece kolaydır. Kollu çiğ köfte yoğurma makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli çiğ köfte karma yoğurma makinalarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satışı

Çiğ Köfte Yoğurma Makinesi

Satış fiyatı 128.710,36 TL
İndirim
Açıklama

Çiğ Köfte Yoğurma Makinesi SH.03

Sanayi Tipi Çiğ Köfte Makinası - Endüstriyel Kollu Çiğ Köfte Yoğuran Makine

Seri ve sorunsuz çiğ köfte yoğurabileceğiniz bu makine sanayi tipi karıştırıcı koluyla çiğ köfte yoğuran otomatik çiğ köfte yoğurma makinesidir

Bu çiğ köfte yoğurma makinesinin maksimum kazan kapasitesi 60 lt'dir
Ve çiğ köfte yoğurma için 60 cm çapında 31,5 cm derinliğinde paslanmaz çelik kazanı vardır

Çiğ köfte yoğurma makinası 1.5 - 2.5 Kw 750 / 1500 D / Dk. 380 V motor gücüne sahiptir

İki hızlı çalışabilen karıştırma kolu mevcuttur

Çift devirli zaman ayarlı dijital kontrol panosu

Acil stop

Paslanmaz çelik karıştırma kolu ve kazan

Çiğ köfte karıştırma makinesinin üst karıştırma kolu motoru çift devirlidir
Tamamı paslanmaz saç ve paslanmaz malzemeden mamul çiğ köfte karıştırma kazanı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Paslanmaz çubuk malzemeden mamul karıştırma çatalı
Koluyla 2 ayrı hızda çiğ köfte karıştıran ve karıştırma kazanı da kendinden hareketli olan çiğ köfte yoğurma makinesinin ölçüleri (En x Derinlik X Yükseklik): 65x110x120 cm olup ağırlığı 313 kg. ve çiğ köfte karıştırma kazanı emniyet kapaklıdır
Çiğ köfte yoğururken; ayarladığınız süre sonunda otomatik durmasını sağlayan dijital kontrollü zaman sayacı vardır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Vibrasyon ve gürültüyü önleme maksatlı dizayn edilmiş özel şanzıman dişlileri
Çiğ köfte yoğurma makinesini basit ve işlevsel kumanda edebilirsiniz
Zemine düzgün oturmayı sağlayan yüksek mukavemetli konstrüksiyonlu kasa çiğ köfte yoğurma makinesinde standart donanımdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ücretsiz ilk montajı ve kullanım izahı olan çiğ köfte yoğurma makinesi 2 yıl garantili olup, çiğ köfte yoğurma makinalarının bol ve ucuz yedek parçaları (redüktör motoru, şalteri, karıştırma kazanları, karıştırıcısı, elektronik beyni, mekanik timeri v.b. çiğ köfte yoğurma makinesi parçası) 15 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal çiğ köfte yoğurma makinesi parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ayrıca elinizde böyle bir çiğ köfte yoğurma makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli çiğ köfte yoğurma makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize çiğ köfte yoğurma makinelerinin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Sanayi tipi otomatik çiğ köfte yoğurma makinesi tamiri-hamur yoğurma makinesi tamiratı, bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Çiğ köfte yoğurma makinesiyla temas eden bütün yüzeylerle, sipral kolun ve karıştırma kazanının tamamen paslanmaz krom çelik olduğu bu çiğ köfte yoğurma makinesinın TSE ve CE belgeleri tam olup işletmenize hijyen ve prestij sağlayacaktır

Çiğköfteci, kebapçı, restaurant, yemekhane tipi çiğ köfte yoğurma makinesinı kredi kartlarına taksitli 12 aya kadar vade farkıyla satın alabilirsiniz - Çiğköfteciler için çiğ köfte yoğurma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Broşür halindeki toplu çiğ köfte yoğurma-karma makinalarını pdf dosyası halinde

ÇİĞ KÖFTE YOĞURMA MAKİNESİ KATALOĞU-ÇİĞ KÖFTE MAKİNALARI BROŞÜR

adresinden indirebilirsiniz

ÇİĞ KÖFTE YOĞURMA MAKİNESİ SH.03:Sanayi tipi çiğ köfte yoğurma makineleri içindeki en ekonomik ve ucuz fiyatlı bu çiğ köfte yoğurma makinesi, çift devirli motora ve zaman ayarlı dijital kumanda panosuna sahiptir. Çiğ köftecilerin tercihi AÇYM1 modeli çiğ köfte karma makinesiyle; karışımını iyi hazırladığınız lezzetli ve kıvamında çiğ köfte yoğurmak çok kolay... Sanayi tipi çiğ köfte yoğurma makinesi ekonomik yedekparçayla 2 yıl garantilidir - Çiğ köftecilerde kebapçılarda kullanmak için çiğ köfte yoğurma makinesi satış telefonları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.