Fajita Sunum Seti

DEMİR DİKDÖRTGEN FAJİTA SUNUM SETİ -MDF A 208 07: Tex-Mex mutfağına ait en meşhur et yemeklerini masada servis edebileceğiniz fajita sunum setinin imalatı kaliteli malzemelerle yapılmıştır. Bu fajita sunum setiyle ilgili detaylı açıklamaları aşağıdan inceleyebilirsiniz proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli fajita sunum setleri modelleri fajita sunum tahtası tabağı soslukları patates sunum sepeti takımı fabrikası fiyatı üreticisinden toptan tex mex mutfağı fajita sunum seti satış listesi fajita sunum seti fiyatlarıyla fajita sunum se
Satış fiyatı 3.126,75 TL
İndirim
Açıklama

Fajita Sunum Seti A 208 07

DEMİR DİKDÖRTGEN FAJİTA SUNUM SETİ -MDF

*17*12cm. Dikdörtgen, Sahan.

*Döküm Demir Gövde.

*Çemberli Düz Taban.

*Ahşap Nihale.

*3 Adet Sos Kabı & Mini Fritöz Sepeti. ÜRÜN TANIMI

*Döküm Demir eski zamanlardan beri pişirme gereci olarak kullanılmaktadır. Demir Dökümün tercih edilmesinin başlıca sebebi, ısıyı iyi iletme özelliği ve uzun süre sıcak kalabilmesidir.

*Son dönemlerde yemeğin masaya sıcak servis edilmesi ve daha uzun süre sıcak kalabilmesi konusundaki artan talepler doğrultusunda, döküm Demirin sunumlarda da kullanılması yaygınlaşmıştır.

*Döküm Demir serisi bu amaçla üretilmektedir ve birbirinden şık model, altlık ve kapak alternatifleri ile bu ihtiyacı karşılarken, profesyonellere sunum şıklığı da sunmaktadır.

KULLANIM VE BAKIM ÖNERİLERİ

*Metal kaşık ve kesici aletler kullanmayınız. Tahta ve plastik türü karıştırıcılar tercih ediniz.

*Ürünü yıkarken bulaşık teli ve sert bulaşık tozu kullanmayınız. Sıvı veya krem deterjan kullanınız. *Bu önlemler ürünün ömrünü uzatır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.