Doğalgazlı Fırınlı Kuzine EK006-NG:Doğalgazlı fırınlı kuzineler sanayi tipi ce belgeli doğalgazlı fırınlı kuzineler yemekhane tipi kuzinelerden bu fırınlı kuzinenin imalatı paslanmaz çelikten doğalgazlı fırınlı kuzine fabrikası üretimi 80x80x85 cm ölçüsü olan üzerinde döküm ızgarasıyla birlikte doğalgazla çalışan 4'lü fırınlı kuzinedir.4'lü doğalgazlı fırınlı kuzine haricinde diğer doğalgazlı fırınlı kuzinelerin de satışını yapıyoruz - Doğalgazla çalışan fırınlı kuzine proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli doğalgazlı fırınlı kuzine modelleri en uygun doğalgazlı fırınlı kuzine toptan doğalgazlı fırınlı kuzine satış listesi doğalgazlı fırınlı kuzine fiyatlarıyla doğalgazlı fırınlı kuzine satıcısı telefonu 0212 2370749

Doğalgazlı Fırınlı Kuzine

Satış fiyatı 29.436,00 TL
İndirim
Açıklama

Doğalgazlı Fırınlı Kuzine EK006-NG

* Ölçüler; 80x80x85 cm - Doğalgazlı fırınlı kuzine satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık; 95 kg
* Enerji; 21 MB - Doğalgazlı fırınlı kuzine satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç; 33,25 KW
* Paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Doğalgazlı fırınlı kuzine satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Rahat kullanılabilen ergonomik tasarım
* Yüksek kalori sağlayan bekler kullanılmaktadır - Doğalgazlı fırınlı kuzine satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Döküm üst ızgaradır

Doğalgazlı Fırınlı Kuzine EK006-NG:Doğalgazlı fırınlı kuzineler sanayi tipi ce belgeli doğalgazlı fırınlı kuzineler yemekhane tipi kuzinelerden bu fırınlı kuzinenin imalatı paslanmaz çelikten doğalgazlı fırınlı kuzine fabrikası üretimi 80x80x85 cm ölçüsü olan üzerinde döküm ızgarasıyla birlikte doğalgazla çalışan 4'lü fırınlı kuzinedir.4'lü doğalgazlı fırınlı kuzine haricinde diğer doğalgazlı fırınlı kuzinelerin de satışını yapıyoruz - Doğalgazla çalışan fırınlı kuzine Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.