Doğalgazlı Yer Ocağı Çeşitleri Üreticisi CEJ31: Büfeler için profesyonel yer ocağı fiyatları ce igdaş belgeli doğalgazda kullanıma uygun kaliteli ekonomik yer ocağı modelleri sanayi tipi mutfaklar için endüstriyel yer ocağı teknik şartnamesi aşevlerinde yemek fabrikalarında kullanılan yer ocağı fiyatı özellikleri toptan fiyatlı doğal gazlı yer ocağı fabrikası yer ocağı bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli yer ocakları modelleri en uygun yer ocağı toptan yer ocağı satış listesi yer ocağı fiyatlarıyla yer ocağı üretimi 2 yanışlı yer ocağı tamiri yer ocağı imalatı yemekhaneler için yer ocağı fiyatı paslanmaz yer ocağı satışı

Doğalgazlı Yer Ocağı

Satış fiyatı 13.238,81 TL
İndirim
Açıklama

Doğalgazlı Yer Ocağı CEJ31

 * Bu doğalgazlı yer ocağı paslanmaz çelik gövdelidir - Doğalgazlı yer ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Darbelere karşı dayanıklı üst dökümle imal edilmiştir

 * Doğalgazlı bu yer ocağı CE belgelidir - Doğalgazlı yer ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kolay temizlenebilir ve güçlü brolür yapısı

 * Güç: 15 Kw, Ölçüler: 60x70x50 cm - Doğalgazlı yer ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Doğalgazlı Yer Ocağı CEJ31:Doğalgazlı yer ocağı lokantalarda, restoranlarda, otellerde yemekhanelerde, aşevlerinde kullanıma uygun olup paslanmaz çelik gövdesi ile son derece dayanıklı ve kalitelidir - Yer ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.