Empero Hamur Açma Makinası EMP.HA.01.Y:Mantı Açma Makinaları Pide Hamuru Açma Makinaları Lahmacun Açma Makinası Modellerinden bu pide-lahmacun açma makinasının markası kalitesi dünyaca bilinen Empero imalatı EMP.HA.01.Y modeli 40 santimlik hamur açma makinasıdır - 40 cm.lik Empero hamur açma makinası satışı telefonu proje@mutfakmalzemeleri.com
Empero Hamur Açma Makinası:Mantı Açma Makinaları Pide Hamuru Açma Makinaları Lahmacun Açma Makinası Modellerinden bu pide-lahmacun açma makinasının markası kalitesi dünyaca bilinen Empero imalatı EMP.HA.01.Y modeli 40 santimlik hamur açma makinasıdır - 4

Empero Hamur Açma Makinası

Satış fiyatı 32.359,27 TL
İndirim
Açıklama

Empero Hamur Açma Makinası EMP.HA.01.Y

 * Bu endüstriyel hamur açma makinası pidecilerde mantıcılarda lahmacuncularda kebapçılarda hamur açmak için kullanılan endüstriyel hamur açıcısıdır - Pideci mantıcı lahmacuncu tipi hamur açma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 * Empero hamur açma makinasıyla 40 cm. çapına kadar hamur açabilirsiniz - Pideci mantıcı lahmacuncu tipi hamur açma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Hamur açma makinasının ölçüleri 53x55x65 cm olup ağırlığı 41 kg.dır - Pideci mantıcı lahmacuncu tipi hamur açma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Empero hamur açma makinasının motor gücü 0.25 Kw olup dakikada 1400 devir hızla döner 220 Volt elektrikle çalışır - Pideci mantıcı lahmacuncu tipi hamur açma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Alt ve üst merdanelerde açılan hamurun kalınlığını ayarlayabileceğiniz hamur kalınlık ayar düğmesi vardır - Pideci mantıcı lahmacuncu tipi hamur açma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 40 cm.lik hamur açma makinasının güvenli kullanımı için üst merdanede pleksiglas koruma kapağı vardır - Pideci mantıcı lahmacuncu tipi hamur açma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Hamur açma merdanelerinin dayanıklı olmaları için hamur merdanesi imalatı derlin malzemeden yapılmıştır - Pideci mantıcı lahmacuncu tipi hamur açma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Güvenli hamur açmayı sağlamak için Empero hamur açma makinasının acil durdurma anahtarı vardır (Emergency stop button) - Pideci mantıcı lahmacuncu tipi hamur açma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Hamur açma makinasının gövde imalatı paslanmaz çelikten yapılmıştır - Pideci mantıcı lahmacuncu tipi hamur açma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Empero hamur açma makinası 2 yıl garantili satılmakta olup, endüstriyel 40 cm.lik Empero hamur açıcı yedek parçaları (alt merdane,üst merdanesi,dişlisi,hamur kazıma bıçağı,bıçak yayı,kalınlık ayar düğmesi,açma-kapama anahtarı v.b. set üstü Empero hamur açma makinası parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal Empero hamur açma makinası yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir profesyonel hamur açma makinanız var ve arızalıysa veya pideci mantıcı lahmacuncu tipi hamur açma makinasının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli endüstriyel hamur açma makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimize profesyonel hamur açma makinalarının tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel Empero hamur açma makinası tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Empero Hamur Açma Makinası EMP.HA.01.Y:Mantı Açma Makinaları Pide Hamuru Açma Makinaları Lahmacun Açma Makinası Modellerinden bu pide-lahmacun açma makinasının markası kalitesi dünyaca bilinen Empero imalatı EMP.HA.01.Y modeli 40 santimlik hamur açma makinasıdır - 40 cm.lik Empero hamur açma makinası satışı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.