Endüstriyel Çelik Bıçaklı Ekmek Dilimleme Kesme Makinesi EDF 166301:Ekmek fırınları için profesyonel ekmek kesme makinesi modellerindendir. Kesici bıçaklarının üretimi kaliteli çelikten yapıldığından francala ekmek dilimleme makinesi fiyatları ekonomiktir. Endüstriyel mutfak yemekhanelerinin olduğu fabrikalarda askeriyelerde motorlu ekmek kesicisi doğrayıcısı olarak kullanıma uygundur. Dişli tip ekmek parçalama bıçaklarının sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi ekmek makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu ekmek doğrama makinası bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir testere şekilli bıçağı nasıl sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap ekmek kesme makinasının kullanımı temizlenmesi kesmeyen bıçaklarını sökmesi takması değişimi montajı teknik bilgisi olanlarca son derece kolaydır. İnox bıçaklı ekmek doğrama-kesme makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından fırınlar için kaliteli bıçakları olan ekmek kesme makineleri modelleri endüstriyel yemekhanelere mutfaklara uygun ekmek dilimleme makinesi fabrikası üreticisinden çelik bıçaklı toptan ekmek parçalama makinesi bıçağı satış fiyatları listesi

Endüstriyel Çelik Bıçaklı Ekmek Dilimleme Kesme Makinesi

Satış fiyatı 46.347,84 TL
İndirim
Açıklama

Endüstriyel Çelik Bıçaklı Ekmek Dilimleme Kesme Makinesi EDF 166301

32 Bıçaklı Ekmek Dilimleme Makinesi Endüstriyel Ekmek Kesme Makinası

* Kapasite: 100 gr / 2000 gr - Endüstriyel çelik bıçaklı ekmek dilimleme kesme makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dilimleme kalınlığı: 12-16-20 mm
* Maksimum ekmek uzunluğu: 500 mm
* Maksimum ekmek yüksekliği: 125 mm
* Motor gücü: 0,37 kw 220 Volt - Endüstriyel çelik bıçaklı ekmek dilimleme kesme makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 70x75x105 cm
* Net ağırlık: 120 kg
* Statik ve dinamik rijitliği sağlanmış elektrostatik fırın boyalı çelik gövde
* Toplu ekmek üretimi ve tüketimi yapılan işletmelerde ekmeğin çabuk ve simetrik dilimlenebilmesi için dizayn edilmiştir - Endüstriyel çelik bıçaklı ekmek dilimleme kesme makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayar kolu sayesinde ekmeği ezmeden ve parçalamadan kesebilme özelliği
* Kesme işleminden sonra otomatik stop etme özelliği
* Ekmeğin kesim esnasında temas ettiği yüzeyler paslanmaz çelik
* Sessiz ve titreşimsiz çalışabilme özelliği - Endüstriyel çelik bıçaklı ekmek dilimleme kesme makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kolay bakım, kolay temizlik

Endüstriyel Çelik Bıçaklı Ekmek Dilimleme Kesme Makinesi EDF 166301:Bu ekmek dilimleme makinasında kestiğiniz francala modeli ekmekler düzgün ve süratle dilimlenir. Fırınların fabrikaların askeri ve sivil yemekhanelerin ekmek dilimleme kesme işlerini rahatlıkla yapabilir - Ekmek kesme makinası ihtiyacınızda yazabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.