Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak

Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak Makineleri Çeşitleri OZTI: Oteller için profesyonel endüstriyel bulaşık makinası fiyatları yemekhanelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik öztiryakiler bulaşık tabak bardak yıkama makinesi modelleri yemekhaneler için yemek poğaça börek pişirme fırınları öztiryakiler endüstriyel ocaklı fırınlı kuzine teknik şartnamesi kumpircilerde pizzacılarda kullanılan öztiryakiler buzdolabı fiyatı özellikleri toptan fiyatlı öztiryakiler mutfak cihazları fabrikası öztiryakiler paslanmaz çelik mutfak tezgahı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Açıklama

Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak Makineleri OZTI

 Öztiryakiler'in üretimini yaptığı, aşağıdaki makine gruplarının satışını yapıyoruz;

* Büfelerde kafelerde kullanılan elektrikli tüplü doğal gazlı döner ocakları - Endüstriyel mutfak satış yedek parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sanayi tipi fırınlı kuzineler konveksiyonlu yemek pişirme pizza lahmacun lavaş pide baklava fırınları
* Paslanmaz mutfak tezgahları mermerli hamur hazırlık tezgahı modelleri - Endüstriyel mutfak proje servis Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tezgahlı kumpir hazırlama buzdolapları camekanlı vitrinli pasta teşhir buzdolabı
* İnox mantı et kavurma haşlama helvane tencereleri aşure çorba yapma izolasyonlu yemek taşıma kazanları - Endüstriyel mutfak satış yedek parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Otantik dekoratif kayık bakır iskender kebabı sunum tabağı yuvarlak porselen salata tabakları
* 500 1000 2000 tabaklık giyotin bulaşık bardak tabak tabldot servis tepsisi yıkama makinaları - Endüstriyel mutfak proje servis Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ekmek doğrama kesme makinası salam kaşar sucuk sosis pastırma dilimleme makinesi bıçakları
* Küp buz yapıcı makinası kar buz makinası kırık buz makinaları fincan bar buz makinası konteyneri kovası - Endüstriyel mutfak satış yedek parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sebze meyve soğan gıda parçalama rendeleme işleme ekipmanları
* Krom bulaşık tepsi çay su bardağı toplama dağıtma arabası teknik şartnamesi - Endüstriyel mutfak proje servis Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Otellerde restoranlarda kafeteryalarda kullanılan profesyonel Öztiryakiler endüstriyel mutfak makineleri 2 yıl garantili satılmakta olup, Öztiryakiler sanayi tipi mutfak makinesi yedek parçaları Türkiye'nin tamamına yayılmış Öztiryakiler yetkili servislerinde bulundurma garantilidir - Endüstriyel mutfak satış yedek parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak Makineleri OZTI:Türkiye'nin önde gelen paslanmaz gastronom kap inox meze küvetleri ve krom yemek taşıma kovaları üreticisi Öztiryakiler küçük lokantalardan lüks otellere askeriye mutfaklarından fabrika yemekhanelerine kadar çok geniş bir yelpazede endüstriyel mutfak sektörünün ihtiyaçlarına uygun profesyonel üretim yapan köklü firmalarındandır - Endüstriyel mutfak proje satış servis ve yedek parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.