Endüstriyel Yer Ocağı

Endüstriyel Yer Ocağı HMK-YOG 3 CE: Yemekhaneler için profesyonel endüstriyel 3 yanışlı yer ocağı fiyatları restoranlarda yemek pişirmekte kullanıma uygun kaliteli ekonomik endüstriyel tip yer ocağı modelleri çorba pişirmek için endüstriyel yer ocağı teknik şartnamesi lokantalarda kullanılan endüstriyel yer ocağı fiyatı özellikleri endüstriyel yer ocağı bakımı nasıl yapılır temizlenir - Endüstriyel yer ocağı proje@mutfakmalzemeleri.com
Açıklama

Endüstriyel Yer Ocağı HMK-YOG 3 CE

Yer Ocağı Gazlı DG-CE

* Ebat: 70x80x50 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite: 3 yanışlı
* Ağırlık: 56 kg
* Güç: 22 kW Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelik gövde
* Güvenlik valfi ve termokuplu açık ateş ocak
* Pik döküm ızgara ve ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Doğalgaz ve LPG dönüşümlü

Endüstriyel Yer Ocağı HMK-YOG 3 CE: Lokantalarda yemekhanelerde otel mutfaklarında kullanılan yer ocaklarından olan bu endüstriyel yer ocağının gövdesi paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Endüstriyel yer ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.