Faema Kahve Makinesi

Faema Espresso Kahve Makinesi Çeşitleri Üreticisi PRESIDENT A/4:Espresso, cappuccino, latte gibi kahveler yapmak için tasarlanmış buhar çubuklu profesyonel faema marka kahve makinesi modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmazdan yapılan faema espresso yapma makinesi fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı geleneksel kahveci tipi otomatik kahve makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu farklı ısılarda kahveler yapan faema kahve makinesi bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. 4 kaşıklı faema kahve makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Profesyonel faema marka 4 kaşıklı kahve makinesi modelleri kaliteli ekonomik espresso kahve yapma makinesi fiyatları geleneksel kahveci tipi faema kahve makinesi teknik şartnamesi uygun kahve makinesi fiyatı özellikleri
Satış fiyatı 97.020,00 TL
İndirim
Açıklama

Faema Otomatik Espresso Kahve Makinesi PRESIDENT A/4

 * Otomatik espresso kahve makinesi
 * GTI termal sistem
 * Smart boyler Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Çevreye duyarlı greenmachine
 * Bağımsız grupları sayesinde optimum ekstraksiyon için farklı sıcaklıklarda farklı kahve çeşitlerini elde etme imkanı
 * Ahşap buhar kolu ve ahşap tutuculu kaşıklar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Hareketli alt tabla Tall Cup kullanımına imkan sağlar
 * Buhar Çubuğu: 2
 * Sıcak Su Çıkışı ve Seçeneği: 1x3 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Boiler Kapasitesi: 7 lt
 * Bağımsız Boyler/Kapasitesi: 4x600 cc
 * Voltaj: 380-415V 3N / 50-60 Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Güç: 7500 - 8800W
 * Net Ölçüler: 1260x630x505 mm
 * Net Ağırlık: 113 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Profesyonel faema kahve makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, espresso makinesi yedek parçaları (kahve kaşığı, buhar çubuğu, damlalığı v.b. kahve makinesi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal faema kahve makinesi yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir kahve makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, espresso makinesi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel faema kahve makinesi bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Faema Kahve Makinesi PRESIDENT A/4: Geleneksel kahvecilerin espresso ve espressodan cappuccino, latte, flat white gibi kahveler yapması için kullanılan faema marka kahve makinesi çeşitlerinden 4 kaşıklı faema kahve makinesinin imalatı profesyonel, üretimi kaliteli paslanmaz malzemelerle yapılmış kullanışlı kahve makinesi modelidir - Faema kahve makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.