Filtreli Sıcak Soğuk Su Sebili

Filtreli Sıcak Soğuk Su Sebili AKISF50:Filtreli su sebili çeşitleri içindeki bu paslanmaz filtreli su sebili gelişmiş filtre sistemiyle hem filtreli sıcak su hem de filtreli soğuk su verme özelliğine sahiptir. Filtreli sıcak soğuk su sebiliyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Kendinden filtresi olan fabrikalar için en kaliteli paslanmaz depolu su sebilleri hastaneler için şebeke bağlantılı su sebillerinin tüm modelleri için sitemizi inceleyebilirsiniz
Satış fiyatı 35.586,27 TL
İndirim
Açıklama

Filtreli Sıcak Soğuk Su Sebili AKISF50

* Çalışma gerilimi: 220 V Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Frekans: 50 Hz
* Güç: 150 W
* Akım: 1.6 A
* Net hacim: 48 Lt. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Brüt hacim: 55 Lt.
* İç kazan özelliği: 304 Krom
* Dış yüzey: Krom
* Ölçüler: 415x475x1275 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutma derecesi: +1,5/12,5 °C
* Hem sıcak hem de soğuk su verir
* 3'lü basit arıtmalıdır
* Minimize edilmiş boyutlarıyla banka, belediye, ofis ve mutfaklarda kullanılmaktadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Uzun ömürlü CR-Nİ dış yüzeye sahiptir
* 50 lt 304CR-Nİ değiştirilebilir kaynaklı iç kazanı bulunmaktadır
* Enjeksiyon baskılı poliüratan yalıtımla ısı kaybı minimum seviyededir
* P.Spoliüretan yalıtımlı kapak kullanılmaktadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Şebekeye bağlanabilen ya da dökme su ile kullanılabilen şamandıralı sistem bulunmaktadır
* Manuel termostat sayesinde su sıcaklığı kolaylıkla kontrol edilir
* Ayarlanabilir rotil ayak sistemi ile montaj kolaylıkla yapılabilir
* Uzun ömürlü basmalı musluk sistemi bulunmaktadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Türkiye genelinde yaygın servis ağı bulunmaktadır
* 2 yıl garantilidir
* Hizmet yeterlilik ISO 9001 ve CE belgeleri bulunmaktadır
* Arıtma montajı yapılabilmektedir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Filtreli Sıcak Soğuk Su Sebili AKISF50:Filtreli su sebili çeşitleri içindeki bu paslanmaz filtreli su sebili gelişmiş filtre sistemiyle hem filtreli sıcak su hem de filtreli soğuk su verme özelliğine sahiptir. Bu sıcak soğuk su filtreleme özelliğine sahip filtreli su sebili haricinde diğer filtreli su sebili çeşitleri vardır (filtreli paslanmaz sebil, filtreli endüstriyel sebil, filtreli soğuk su sebili vb.) Filtreli su sebili satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.