Fırçalı Kazan Yıkama Makinası CAN-1105:Yemekhanelerde kullanılan bu CC.KYM.MOBİL fırçalı kazan yıkama makinası son derece kaliteli sağlam ve güvenilir bir üründür - Fırçalı kazan yıkama makinası proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli fırçalı kazan yıkama makinaları modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750

Fırçalı Kazan Yıkama Makinası

Satış fiyatı 116.220,00 TL
İndirim
Açıklama

Fırçalı Kazan Yıkama Makinası CAN-1105

 - Motor  : 0,37 kw - Fırçalı kazan yıkama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Motor Voltajı: 220 / 230 V

 - Fırça Motoru Devri: 360 dv./dk. 

 - Duvara Montaj Yüksekliği: 1.15 m - Fırçalı kazan yıkama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Hortum Boyu: 2 m veya 2.5 m

 Ana Gövde Ebatlar;

 - Ağırlık: 27 kg - Fırçalı kazan yıkama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Genişlik: 63 cm

 - Derinlik: 30 cm 

 - Yükseklik: 24 cm

 Mobil Araç Ebatlar;

 - Ağırlık: 9 kg - Fırçalı kazan yıkama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Genişlik: 55 cm

 - Derinlik: 62 cm - Fırçalı kazan yıkama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Yükseklik: 80 cm

 Standart Parçalar

 - Ana gövde 

 - Pvc temizleme fırçası

 - Parlatma fırçası - Fırçalı kazan yıkama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - 2 m fırça hortumu

 Kullanım Alanı

 - CC.KYM.MOBİL model fırçalı kazan yıkama makinası bir dönen fırça veya parlatma fırçası yoluyla endüstriyel mutfaklardaki tencere, tava ve kazanlara yapışan kirleri ve yağları fazla güç gerektirmeden kısa sürede, hızlı bir şekilde temizlenmesi için dizayn edilmiştir - Fırçalı kazan yıkama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Bu sistem ister kazan yıkama evyelerinin üzerine monte edilerek kullanılabileceği gibi istenirse mutfak içinde hareket edebilen tekerlekli özel arabası ile mutfağın içinde her yerde mobil temizlik fırçası olarak da kullanılabilir

 - CC.KYM.MOBİL fırçalı kazan yıkama makinası sabit olarak kullanıldığında makine gövdesi yerden 1.15 m yüksekliğe monte edilmelidir - Fırçalı kazan yıkama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Fırçalı kazan yıkama makinasında 2 adet farklı fırça bulunmaktadır

 - Birincisi yıkama fırçası diğeri parlatma fırçasıdır - Fırçalı kazan yıkama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Yıkama fırçası ile kazan ve tencerelerdeki kirleri yüksek ısılı sıcak su ile el değmeden ve güç harcamadan kolayca temizleme yapılmaktadır

 - Diğer fırça ile tencerelerinizde meydana gelen kararma ve kazan diplerindeki taban yanıklarının kolayca parlatılma işlemi yapılmaktadır - Fırçalı kazan yıkama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Kazan yıkama makinası o kadar pratiktir ki kullanıcı fırçayı güç harcamadan, sadece yönlendirerek temizlik yapar

 - Kazan yıkama makinasının motor kısmı yağ basıncı ile çalıştığından su içinde çalışan kullanıcıyı elektrik çarpması gibi tehlikelerden uzak tutar - Fırçalı kazan yıkama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - CC.KYM.MOBİL fırçalı kazan yıkama makinası endüstriyel mutfakların kaçınılmaz bir ihtiyacıdır

 - Yüksek hijyen standardı - Fırçalı kazan yıkama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - İşçilik ve güç kayıplarından kazanç

 - Tam güvenlik - Fırçalı kazan yıkama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Deterjan ve su tasarrufu

 - Personel motivasyonu - Fırçalı kazan yıkama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fırçalı Kazan Yıkama Makinası CAN-1105:Yemekhanelerde kullanılan bu CC.KYM.MOBİL fırçalı kazan yıkama makinası son derece kaliteli sağlam ve güvenilir bir üründür - Fırçalı kazan yıkama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz