Gazlı Fritöz Brülörü

Gazlı Fritöz Brülörü M.D011.02 Özellikleri / Malzemesi Saçlı Döküm olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Gazlı Fritöz Brülörü üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Gazlı Fritöz Brülör modelleri fiyatları, toptan Gazlı Fritöz Brülörü çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Gazlı Fritöz Brülörü Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Gazlı Fritöz Brülörü Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Gazlı Fritöz Brülörü Kullanışlı ekonom
Satış fiyatı 914,42 TL
İndirim
Açıklama

Gazlı Fritöz Brülörü M.D011.02

Gazlı Fritöz Brülör  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Saçlı
Döküm olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Gazlı Fritöz Brülörü fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Gazlı Fritöz Brülörü modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Gazlı Fritöz Brülörü fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Gazlı Fritöz Brülörü alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.