Gazlı Poğaça Börek Fırını

Gazlı Poğaça Börek Fırını Çeşitleri Üreticileri APB90: Pastahanelerde pasta börek poğaça pişirmek için kullanılan profesyonel endüstriyel gazlı fırın modelidir. Sanayi tipi mutfaklarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik paslanmaz fırın modelleri için tüplü fırın çeşitleri ön plana çıkar. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında pasta börek pişirme fırınının fiyatı özellikleri oldukça uygundur. - Gazlı poğaça börek fırını satışı için proje@mutfakmalzemeleri.com
Profesyonel endüstriyel gazlı fırın modelleri kaliteli sanayi tipi ekonomik fırın fiyatları gaz-lpg dönüşümlü fırın teknik şartnamesi pastahane mutfağına uygun poğaça pişirme fırını fiyatı özellikleri pasta börek yapma ocağı ayaklı raflı pastahane fırını
Satış fiyatı 44.323,99 TL
İndirim
Açıklama

Sanayi Tipi Gazlı Pasta Poğaça Börek Pişirme Fırını APB90

Pasta börek fırını ölçüleri: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

- Eni 90 cm.
- Derinliği 90 cm.
- Yüksekliği 150 cm.

* Fırında kullanılabilecek tepsi ölçüsü 50X70 santimdir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Pişirici fırın kabini tek sıra toplam 5 tepsi kapasitelidir, tepsiler fiyata dahil değildir

* Paslanmaz çelik saç kaplı ana gövde

* Çift cidarlı pişirme fırını kabini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Pişirici fırın kabini üzeri; 30 kW, 25800 kcal gaz sarfiyatı ve homojen pişirme için izolasyon malzemesi kaplı

* Pişirici kabini içi ısıya dayanıklılık için siyah saçdan mamul

* Kolay açılır kapanır gaz muslukları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Randımanlı yanan özel yanıcı brülörler

* Pişirme sırasında fırın içerisindeki ürünleri rahatlıkla gözetlemek için ısıya dayanıklı özel camlar

* Gizli baca sistemi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Brülörler üzerinde özel havalık ayar klapeleri

* Standart olarak Lpg gazla çalışan imalat

* Lpg gazı ile doğalgaz arasında en aza indirilmiş dönüşüm işlemi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* 2 yıl garantili ve 15 yıl yedek parça bulundurma garantisi

NOT: Aksan; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; cihaz üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Böyle bir cihazınız zaten var ve arızalı ise teknik servis çağırmak için tıklayınız veya arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pastahaneler, baklavacılar ve endüstriyel mutfaklar için aksan tarafından üretilmiş paslanmaz sanayi tipi bu pasta börek fırınında pastalarınızı, poğaçalarınızı, baklavalarınızı, böreklerinizi, fırın tatlılarınızı ve fırında pişen diğer yemeklerinizi, tatlılarınızı yapabilirsiniz, eşsiz tatlar hazırlayabilirsiniz - Gazlı poğaça börek fırını satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.