60 Cm Hava Ayarlı Brülör Borusu

60 Cm Hava Ayarlı Brülör Borusu Üreticisi M.D126.07 Özellikleri / Malzemesi 60 cm 32x2 olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Hava Ayarlı Brülör Borusu üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli 1” Parmak Yivli Manşonlu modelleri fiyatları, toptan Hava Ayarlı Brülör Borusu çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Hava Ayarlı Brülör Borusu Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Hava Ayarlı Brülör Borusu Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Hava Ayarlı Brülör Borusu Ku
Satış fiyatı 270,27 TL
İndirim
Açıklama

60 Cm Hava Ayarlı Brülör Borusu M.D126.07

1” Parmak Yivli Manşonlu  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
60 cm
32x2 olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Hava Ayarlı Brülör Borusu fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Hava Ayarlı Brülör Borusu modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Hava Ayarlı Brülör Borusu fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Hava Ayarlı Brülör Borusu alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.