30 Santimlik Havalıklı Brülör Borusu

30 Santimlik Havalıklı Brülör Borusu Üreticisi M.D126.04 Özellikleri / Malzemesi 30 cm 32x2 olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Havalıklı Brülör Borusu üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli 1” Parmak Yivli Manşonlu modelleri fiyatları, toptan Havalıklı Brülör Borusu çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Havalıklı Brülör Borusu Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Havalıklı Brülör Borusu Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Havalıklı Brülör Borusu Kullanış
Satış fiyatı 198,20 TL
İndirim
Açıklama

Havalıklı Brülör Borusu M.D126.04

1” Parmak Yivli Manşonlu  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
30 cm
32x2 olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Havalıklı Brülör Borusu fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Havalıklı Brülör Borusu modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Havalıklı Brülör Borusu fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Havalıklı Brülör Borusu alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.