Hazır Meyve Suyu Şurubu Vişne Aromalı Meyva Suyu Konsantresi AMŞ14:Devamlı tüketilen ama suyu yeni piyasada yer almaya başlayan narın meyve suyu konsatresi şeklindeki bu meyve suyu şurubu özellikle buzlu şerbetliklerde soğutulmak için üretilmiş olmasına rağmen normal fışkırtarak soğutan şerbetliklerde de kullanabilirsini
Karlı buzlu içecek makinaları için konsantre meyve sularının satışı 0212 2370749

Hazır Meyve Suyu Şurubu Vişne Aromalı Meyva Suyu Konsantresi

Satış fiyatı 1.870,08 TL
İndirim
Açıklama

Hazır Meyve Suyu Şurubu Vişne Aromalı Meyva Suyu Konsantresi AMŞ14

Şerbetlikler Limonata Makinaları İçin Vişne Aromalı Meyve Suyu Şurubu

Bu vişne aroması içeren meyve suyu şurubu konsantresi; limonata soğutucusu konsantresi, meyve suyu soğutma makinesi konsantresi olarak kullanılan püskürtmeli vişne-limon makinaları konsantresidir - Vişne aromalı şerbetlik-limonata-meyve suyu soğutma makinesi konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bu meyve suyu konsantresi yoğunlaştırılmış sıvı şurup şeklindedir
1 ölçek meyve suyu şurubuna 9 ölçek su ilave edilerek içilmeye veya şerbetlik-limonata makinasında kullanılacak hale getirilir
Soğuk olarak her marka model limonata-şerbet ve meyve suyu soğutucu makinesinde kullanıma uygundur - Vişne aromalı buzlaş makinesi ice slush meyve suyu konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Vişne aromalı  makinesi içeceği buzdolabında soğutulduktan sonra doğrudan bardakla içilerek de tüketilebilir

Hazır vişneli içecek tadı veren vişne aromalı şerbetlik-meyve suyu soğutma makinesi içecekleri 5 litrelik bidonlarda ambalajlıdır.

Ayrıca bu ürünü soğutarak satış imkanını veren şerbetlikler, buzlaşmasını sağlayarak koyu kıvamlı buzlu içecek haline getiren karlı buzlu frozen meyve suyu makinası satın almak için; sol taraftaki bağlantı seçeneklerinden Şerbetlikler, Ayranlıklar bölümünü tıklayınız veya arayınız - Vişne aromalı buzlaş makinesi ice slush meyve suyu konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı yapılan diğer meyve suyu aromalı konsantre çeşitleri; Ahududulu Üzümlü Çilekli Kavunlu Portakallı Elmalı Kayısılı Şeftalili Böğürtlenli Muzlu Egzotik Mevyalı Kivili Limonlu Karadutlu Vişneli Narlı Ananas aromalı içecek konsantreleri şeklinde sunulmaktadır.

Hazır Meyve Suyu Şurubu Vişne Aromalı Meyva Suyu Konsantresi AMŞ14:Karlı buzlu şerbetlikler için vişne aromalı bu içeceği ayrıca buzdolabında soğutarak, şerbetlikte karıştırıp soğutarak servis edebilirsiniz. Karlı buzlu şerbet makinasında döndürerek buzlaştırıp müşterilerinize buz gibi soğuk vişne aromalı içecek sunabilirsiniz - Vişne aromalı buzlaş makinesi ice slush meyve suyu konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.