Hidrofor Pompası SYM8-220/6:Küçük apartmanlar için profesyonel hidrofor pompası fiyatları 2 4 6 8 10 dairelik binalarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik villa tipi hidrofor su pompası modelleri temiz suyu basınçlandırmak için endüstriyel hidrofor pompası pervanesi yedek parçası oto yıkamacılarda kullanılan hidrofor basınç pompası fiyatı özellikleri tamiri paslanmaz gövdeli hidrofor pompası bakımı temizliği nasıl yapılır yatay tip kademeli pervanesi olan hidrofor genleşme tankı pompaları fabrikası sanayi tipi hidrofor pompası nasıl sökülür takılır değiştirilir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli hidrofor pompaları modelleri villa daire hidroforlarına en uygun hidrofor su pompası toptan kademeli hidrofor pompası satış listesi paslanmaz gövdeli hidrofor pompası fiyatlarıyla çok pervaneli monofaze hidrofor pompası satıcıs

Hidrofor Pompası

Satış fiyatı 24.910,86 TL
İndirim
Açıklama

Hidrofor Pompası SYM8-220/6

 * Hidrofor pompasının motoru 1.6 kw 2.2 hp gücündedir - Hidrofor pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 220 Voltluk 50 hz elektrikle çalışan hidrofor pompası modelidir

 * Hidrofor pompası 10 a. elektrik çeker, dakikada 2900 devir hızla döner - Hidrofor pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Su basma ve emiş ağzı 1-1/4 parmak ölçüsünde dişi dişlidir

 * Hidrofor pompasının çıkabildiği maksimum basınç 8.3 bardır - Hidrofor pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ölçüleri (en-boy-yükseklik) 205*528*240 mm olan hidrofor pompası 22.5 kg. ağırlığındadır

 * Hidrofor pompasının gövdesi aisi 304 kalite paslanmaz krom çeliktir - Hidrofor pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Çark pervanesi noryl malzemeden üretilmiştir

 * Hidrofor pompasının pervane mili aisi 420 kalitede paslanmazdır - Hidrofor pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Sıvı basma sıcaklık dereceleri 0 ile 45 derece arasında çalışmaya uygundur

 * Hidrofor pompasının sıvı koruması IP 54 standardındadır - Hidrofor pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * İzolasyonu clf olup, mekanik salmastrası seramik/karbon malzemedendir

 * Hidrofor pompası monofaze elektrikle çalışmaktadır, aşırı yüklemeler için termik koruma sistemiyle donatılmıştır - Hidrofor pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dikkat:Su pompası fotoğrafları orijinaline olabildiğince yakın konulmuştur; değişiklikler gösterebilir, sipariş sonrası güncel fotoğrafı talep edebilirsiniz.

Hidrofor Pompası SYM8-220/6:Temiz su hidroforu pompaları araç yıkama istasyonları basınçlandırma pompaları modellerinden hidrofor pompasının imalatı kaliteli çok pervaneli hidrofor pompaları fabrikası üretimi profesyonel basınçlı temiz suyu genleşme tankında depolayarak daha da basınçlandıran yatay milli çok kademeli paslanmaz gövdeli hidrofor pompası modelidir - Hidrofor pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Tarımsal sulama pompası damlamalı sulayıcı pompası fıskiyeli bahçe sulamaları pompası olarak ve basınçlı su gereken her yerde kullanılan hidrofor pompasıdır - Hidrofor pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.