İndüksiyon Tabanlı Tencere Üreticileri OZB-121
Özellikleri / Malzemesi Silindirik Tencere 16x12 ölçülerinde ve 2,1 litre kapasiteli olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli paslanmaz çelik malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli İndüksiyon Tabanlı Tencere modelleri fiyatları, toptan Çelik Tabanlı Tencere çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli İndüksiyon Tabanlı Tencere Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden İndüksiyon Tabanlı Tencere Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli İndüksiyon Tabanlı Tencere

İndüksiyon Tabanlı Tencere

Satış fiyatı 1.045,06 TL
İndirim
Açıklama

İndüksiyon Tabanlı Tencere OZB-121

Silindirik Tencere 16x12 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Genişlik: 16 cm

Derinlik: 12 cm

Kapasite: 2,1 lt

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Kalın Tabanlı Tencere fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi İndüksiyon Tabanlı Tencere modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Tencere fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Tencere alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.