İkili Gazlı Lokanta Ocağı CEJ23(L): Alt kısmında rafı bulunan, gaz ile çalışan, iki gözlü ve ayaklı paslanmaz lokanta ocağı modellerindendir. proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli ikili gazlı lokanta ocağı modelleri raflı ocak üreticileri toptan paslanmaz ocak satış listesi lokanta ocağı fiyatlarıyla paslanmaz gazlı ocak satıcısı

İkili Gazlı Lokanta Ocağı

Satış fiyatı 12.719,32 TL
İndirim
Açıklama

İkili Gazlı Lokanta Ocağı CEJ23(L)

- Güçlü bek pişiricileri bulunur.

- Gaz emniyet sistemlidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Paslanmaz çelik gövde ve ayaklara sahiptir.

- Hijyenik, emniyetli ve uzun ömürlüdür. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Demonte ayak ve raf sistemi bulunur.

- CE belgeli ve gazmer onaylıdır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

TEKNİK ÖZELLİKLER

- Ürün Ölçüleri: 890*505*806 mm

- Ağırlık: 27 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Brülör: 2 nolu süper yanış

- Toplam Gaz Gücü (QN): 7,64 kW

- Toplam Harcama (V) G20 (Doğalgaz): 0,80 m³/saat

- Toplam Harcama (V) G30 (LPG-Tüp): 0,60 m³/saat

- Havalandırma: 22 m³/saat Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Doğalgaz Çalışma Basıncı: 20mbar

- LPG(Tüp) Çalışma Basıncı: 30-50 mbar