İkinci El Espresso Makinesi

İkinci El Espresso Makinesi NUOVA SİMONELLİ OSCAR 2.EL: Süt köpürtücülü kahve makinesi modelidir. Temiz kullanılmış tek kollu profesyonel espresso yapıcılarındandır. Kafelerde restoranlarda latte mocha macchiato vermeye uygundur. Üst tarafındaki bölüme de kahve fincanlarını koyarak sıcak tutabilirsiniz proje@mutfakmalzemeleri.com
Açıklama

İkinci El Espresso Makinesi NUOVA SİMONELLİ OSCAR 2.EL

* Kahve dükkanlarında kafelerde restoranlarda kullanılan profesyonel kahve yapma makinesidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Kullanılmış süt köpürtme çubuklu espresso makinasının gerekli tüm kontrolleri yapılmıştır, çalışmasında herhangi bir problemi yoktur

* Üretimi dünyanın önemli kahve makinesi markalarından nuova simonelli kahve makineleri fabrikasınca yapılmış oscar professional modelidir

* İkinci el espresso kahve yapısının üst tarafında fincanları sıcak tutma bölümü vardır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Süt köpürtmeli kahve makinesini latte cappuccino mocha cortado macchiato gibi kahve çeşitlerinin yapımında kullanabilirsiniz

* DİKKAT: 2. El kullanılmış ürünler; teknik servisimizde bütün kontrolleri yapılmış ve tamamen normal çalışır durumda kargoya veya şahsınıza teslim edilen cihazlar olup GARANTİSİ YOKTUR. Fakat ücreti karşılığında yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilir, dilerseniz tamirini-bakımını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Yani yedek parça ve makina tamircisi sorununuz olmaz. Makine parçası ve teknik tamir servisi telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. * Ayrıca ikinci el makinelerin aynısını veya muadilini sıfır ve 2 yıl garantili olarak diğer ürün çeşitlerimiz arasında bulabilirsiniz. Bilgi için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 * Ayrıca elinizde böyle bir kahve makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli latte macchiato yapma makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimize profesyonel süt köpürtücülü kahve yapıcılarının tamirini bakımını servisini yaptırabilir, buhar çubuğu, kaşık contası, boyler rezistansı, güçlendirme pompası gibi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Kafe tipi espresso yapıcı makina tamiratı, onarımı ve parça satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kullanılmış espresso makineleri haricinde sıfır 2 yıl garantili süt köpürtücülü kahve yapıcıları ve çekirdek kahve değirmeni satışını da yapıyoruz - İki yıl garantili sıfır küçük espresso kahve makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İkinci El Espresso Makinesi NUOVA SİMONELLİ OSCAR 2.EL: Süt köpürtmeli kahve makinesi modellerinden oscar professional modeli kullanılmış tek kollu kahve makinesinin üretimi profesyonel nuova simonelli kahve makineleri fabrikası imalatı kaliteli ve temiz kullanılmış espresso kahve latte cappuccino yapıcısıdır - Tek kaşıklı cimbali makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.