Kavanozsuz İkinci El Uğur Limonata Vişne Ayran Soğutucusu

Kavanozsuz İkinci El Uğur Limonata Vişne Ayran Soğutucusu MEYVE SUYU SOĞUTMA MAKİNESİ 2.EL: Temiz kullanılmış profesyonel endüstriyel tip 2 gözü fışkırtan bir gözü de çalkalayarak karıştıran ikinci el limonata ayran makinesi modellerindendir. Uğur derin dondurucuları fabrikasınca üretimi kaliteli yapılıp temiz kullanıldığından fiyatları ekonomiktir. Kavanozları kompe yoktur, fotoğrafta görüldüğü gibi sadece alt kısımı teslim edilecektir. Çoğu müşterimizin sorduğu kullanılmış kahvehane tipi limonata ayran soğutucularının bakımı nasıl yapılır kullanılır akvaryumu nasıl temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı haznesinin temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. 2. el 3 hazneli meyve suyu ayran soğutma makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasının özel tamir servisinden cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Açıklama

Kavanozsuz İkinci El Uğur Limonata Vişne Ayran Soğutucusu MEYVE SUYU SOĞUTMA MAKİNESİ 2.EL

* Temiz kullanılmış meyve suyu soğutucusudur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* 2 gözü limonata vişne gibi meyve sularını fışkırtarak, 1 gözü de ayranı karıştırarak soğutur

* Üretimi toplamda 3 gözlü olarak yapılmıştır

* 2. el uğur limon ayran soğutma makinasının fiyatına kavanozları dahil değildir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ürün fotoğrafında görüldüğü gibi teslim edilecektir

* Elinde komple kavanozları olan, alt makine grubu arızalı; soğutmayan, fışkırtmayan müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya uygundur

* Uğur limonata ayran makinesinin kavanozlarının komple yeniden takılması ekonomik değildir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* DİKKAT: 2. El kullanılmış ürünler; teknik servisimizde bütün kontrolleri yapılmış ve tamamen normal çalışır durumda kargoya veya şahsınıza teslim edilen cihazlar olup GARANTİSİ YOKTUR

   Fakat ücreti karşılığında limonata ayran soğutma makinalarının yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilir, dilerseniz tamirini-bakımını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Yani uğur şerbetliklerin parçasını bulma ve tamircisi sorununuz olmaz. Meyve suyu soğutucusu teknik tamir servisi yazışma adresi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca sıfır olarak ve 2 yıl garantisi olan sıfır uğur limonata ayran meyve suyu soğutucularının satışını da yapıyoruz;  diğer ürün çeşitlerimiz arasında bulabilirsiniz. Bilgi için yazınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kavanozsuz İkinci El Uğur Limonata Vişne Ayran Soğutucusu MEYVE SUYU SOĞUTMA MAKİNESİ 2.EL: Kullanılmış limonata ayran makinelerinden hem fışkırtmalı hem de çalkalamalı bu vişne-ayran soğutucusunun imalatı kaliteli uğur meyve suyu ayran soğutucuları fabrikasınca üretimi yapılmış profesyonel çay bahçeleri, büfeler ve kafeler için ayran şerbet soğutan ayranlık şerbetliktir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.