İlaç Aşı Dolabı

İlaç Aşı Dolabı AD-358:Aile sağlığı merkezlerinde kullanılan profesyonel özel üretim endüstriyel aşı-ilaç buzdolabı modellerindendir.Üretimi kaliteli ışıklı ikazlı alarm sistemiyle yapıldığından fiyatları ekonomiktir.Sıcaklık ayarı; ayarlanan ısı derecelerinin altına düştüğünde ve yukarı çıktığında düdüklü alarm sesiyle ve kırmızı ışıklı termometre göstergesi yanıp sönerek alarm verir.Soğuk ilaç-aşı saklama buzdolabının teknik şartnamesi eczanelerde kullanıma uygun olduğundan dayanıklı sanayi tipi aşı-ilaç soğutucusu fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu ilaç aşı bekletme dolabı dijital termometresinin bakımı nasıl yapılır temizlenir sökülür takılır ayarlanır değiştirilir sorusuna cevap elektronik soğukluk kontrol derecesinin ayarı ayarlarının değiştirilmesi montajı son derece kolaydır.Sorularınızı aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz proje@mutfakmalzemeleri.com
Açıklama

İlaç Aşı Dolabı AD-358

Monoblok gövdelidir, elektrostatik boyalıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Standart çevirmeli mekanik termostatla soğukluk kontrolü sağlanır

İlaç aşı soğutucusunun imalatı 59.5X64X198 cm. ölçülerinde yapılmıştır

İç boyutları 50.5X46.2X155.5 santim ölçüsündedir

İklim sınıfı CC2 olup statik soğutmalı sistemi vardır

R600a soğutucu gazıyla aşıları serumları +4 ile +10 derece arasında saklar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ağırlığı 78 kg olan ilaç aşı saklama dolabının iç aydınlatması ledle ışıklandırma sağlar

Aşı ilaç soğutucusunun içerisinde kendinden 5 adet rafı vardır

İlaçları koyacağınız raf yüksekliğini kolayca ayarlayabilirsiniz

Brüt hacmi 358 litrelik olup 220-240 voltluk 50 hz frekansındaki elektrikle çalışır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Üretiminde kullanılan malzemeler son derece kalitelidir

Cam kapısında kullanılan cam güvenlik için temperlenmiş camlıdır

Yüksekliği ayarlanabilir ayakları vardır

Dayanıklıdır, yedek parçaları bol ve ucuzdur

Küçük eczaneler ve aile sağlığı merkezleri için ideal kullanım sağlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

2 yıl garantili satışı yapılan ilaç dolabı parçaları 10 yıl süreyle stokludur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Aksan; sürekli ilaç dolabı geliştirme nedeniyle; medikal ilaç dolabı üzerindeki özellik şekil teknik değişiklik hakkını saklı tutar

Standart termometreli ilaç dolabı dışında; özel üretim ilaç dolabı çeşitleri vardır. Örneğin; iç soğutma derecesini bilgisayarınız üzerinde görüp çıktı alabileceğiniz ilaç dolabı modelleri için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İlaç Aşı Dolabı AD-358:Uzun medikal buzdolabı ilaç dolabı bölümündeki bu standart ilaç dolabı sessiz ve şık görünümlü bir ilaç dolabıdır. Büyük ilaç dolabı haricinde; küçük ilaç dolabı 2 kapılı ilaç dolabı RS 232 soket bağlantılı ilaç dolabı yatık ilaç dolabı satışı vardır. Medikal buzdolabı ilaç dolabı satışı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.