Isıtıcılı Sosluk

Isıtıcılı Sosluk SC5:Restoranlar için profesyonel ısıtıcılı sosluk fiyatları sos şişesi ısıtmakta kullanıma uygun kaliteli ekonomik ısıtıcılı sosluk modelleri büfeler için endüstriyel ısıtıcılı sosluk teknik şartnamesi kullanılan ısıtıcılı sosluk fiyatı özellikleri ısıtıcılı sosluk bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Açıklama

Isıtıcılı Sosluk SC5

4'lü Sosluk

* Ölçüler: 60x22x31 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paket ölçüleri: 62x24x33 cm
* Ağırlık: 7 kg
* Güç: 400 W Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektrikle çalışmaktadır
* Sulu benmari sistem
* Termostat kontrol Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelik gövde
* Kapaklı paslanmaz kaplar
* Hijyenik, emniyetli ve uzun ömürlü Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Isıtıcılı Sosluk SC5:4 adet sos şişesinin aynı anda ısıtabilen bu termostat kontrollü ısıtıcılı sosluk kafelerde büfelerde restoranlarda müşterilere sıcak sos servis etmekte kullanılan sulu benmari sistemli ısıtıcılı sosluktur - Isıtıcılı sosluk satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.