Isıtmalı Bakır Meze Servis Tabağı

Isıtmalı Bakır Meze Servis Tabağı Çeşitleri Üreticileri BYI X25: Lokantalar için profesyonel ısıtmalı bakır meze servis tabağı fiyatları restoranlarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik ısıtıcılı bakır iskender servis tabağı modelleri otantik işletmeler için dekoratif yel yakıt ile ısıtmalı bakır kebap tabağı teknik şartnamesi otel restoranlarında kullanılan ısıtmalı bakır yemek servis tabağı fiyatı özellikleri 25 lik ısıtıcılı bakır servis tabağı imalatçıları ısıtmalı bakır meze servis tabağı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli ısıtmalı bakır meze servis tabakları modelleri en uygun ısıtmalı bakır yemek servis tabağı toptan ısıtmalı bakır iskender servis tabağı satış listesi ısıtmalı bakır kebap servis tabağı fiyatlarıyla iskender tabağı üretimi
Satış fiyatı 4.956,27 TL
İndirim
Açıklama

Isıtmalı Bakır Meze Servis Tabağı BYI X25

* Bakır malzemeden üretilmiştir - Isıtmalı bakır meze servis tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Gıda ile temas eden yerleri kalayla kaplıdır
* Tabak uzunluğu 25 cm genişliği 20 cm ölçülerindedir
* Ayaklı yükseklik 23 cm  
* Ayaksız yükseklik 13 cm  - Isıtmalı bakır meze servis tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dekoratif bakır iskender tabağının ısıtması altında yanan kutulu jel yakıtı ile sağlanmaktadır (Kutu jel yakıtı fiyata dahil değildir)

Isıtmalı Bakır Meze Servis Tabağı BYI X25: Isıtmalı bakır meze servis tabakları ısıtıcılı bakır yemek servis tabakları ısıtıcılı bakır iskender tabakları modellerinden kaliteli ısıtmalı bakır meze servis tabağının imalatı profesyonel bakır kebap tabakları fabrikası üretimi 25 cm uzunluğunda 20 cm genişliğinde ısıtmalı bakır meze servis tabağıdır - Isıtmalı bakır meze servis tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu ısıtmalı bakır meze servis tabağı fiyatı 1 adet için yazılmış olup toplu alımlara özel indirimli fiyat teklifi verebilmemiz için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yazabilirsiniz - Isıtmalı bakır meze servis tabağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.