Kalın Tabanlı Tencere

Kalın Tabanlı Tencere OZB-125
Özellikleri / Malzemesi Silindirik Tencere 20x13 ölçülerinde ve 4 litre kapasiteli olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı gıda temasına uygun kaliteli paslanmaz çelik malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Kalın Tabanlı Tencere modelleri fiyatları, toptan Tencere çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Açıklama

Kalın Tabanlı Tencere OZB-125  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Silindirik Tencere 20x13 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Genişlik: 20 cm

Derinlik: 13 cm

Kapasite: 4 lt

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Tencere fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kalın Tabanlı Tencere modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Profesyonel Tencere fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Kalın Tabanlı Tencere alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.