Kapaklı Tencere

Kapaklı Tencere OZB-122
Özellikleri / Malzemesi Silindirik Tencere 18x8 ölçülerinde ve 2,2 litre kapasiteli olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli paslanmaz çelik malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Tencere modelleri fiyatları, toptan Tencere çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Açıklama

Kapaklı Tencere OZB-122  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Silindirik Tencere 18x8 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Genişlik: 18 cm

Derinlik: 8 cm

Kapasite: 2,2 lt

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Tencere fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kapaklı Tencere modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Tencere fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan profesyonel Tencere alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.