Kapı Mıknatısı

Kapı Mıknatısı M.D144.02 Özellikleri / Malzemesi 24x6 Orta olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Kapı Mıknatısı üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Kapı Mıknatısı modelleri fiyatları, toptan Kapı Mıknatısı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Kapı Mıknatısı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Kapı Mıknatısı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Kapı Mıknatısı Kullanışlı ekonomik endüstriyel Kap
Satış fiyatı 108,11 TL
İndirim
Açıklama Kapı Mıknatısı M.D144.02

Kapı Mıknatısı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
24x6
Orta olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Kapı Mıknatısı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kapı Mıknatısı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Kapı Mıknatısı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Kapı Mıknatısı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.