Karlı Buzlu Meyva Suyu Soğutucusu SLUSH12.BA: Karlı buzlu meyve suyu soğutucuları haricinde normal şerbetlikleri de satıyoruz. Normal şerbetlik ve karlı buzlu meyva suyu soğutucusu satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli granita karlı buzlu şerbet frozen karlamaç makinalarının 1 2 ve 3 hazneli tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

Karlı Buzlu Meyve Suyu Soğutucusu

Satış fiyatı 57.059,10 TL
İndirim
Açıklama

Karlı Buzlu Meyva Suyu Soğutucusu SLUSH12.BA

Karlı Buzlu Soğuk İçecek Makinası Granita İçeceği Makinesi - Karlı Buzlu Meyva Suyu Soğutucusu

* Hazne kapasitesi: 12 L Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 25.5 kg
* Kolili ağırlık: 28 kg
* Ölçüler GxDxY: 19,5x53x77 cm (damlalık dahil) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kolili ölçüler GxDxY: 22,5x51x80,5 cm (damlalık dahil)
* Akım: 1,6 A
* Defrost modu: mekanik Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutucu Gaz: R404A / R290
* Güç: 350 W
* Soğutma gücü: 490 W Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Besleme voltajı: 220-240 V 50 Hz
* Opsiyonel voltaj: 208-220 V 60 Hz
* Opsiyonel voltaj: 115 V 60 Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İçeceğin daha iyi sergilenmesi için çok renkli RGB ışık kaynağı
* Markalama ve daha iyi görünüm için led aydınlatmalı ön panel
* Hazne kapağı açıldığında güvenlik için mikser işlevi otomatik olarak durur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ürün karışımının şeker oranı % 12 ile % 17 arasında olmalıdır
* Soğuk meyve dispenseri olarak da kullanıma uygundur
* Çok düşük enerji tüketimli gece modu sayesinde hazne içindeki buzlu içecek sorunsuz olarak gece depolanır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Mükemmel temizlik ve hijyen için içecekle temas eden tüm parçalara kolayca ulaşılır ve hızlı bir şekilde temizlenebilir
* Polikarbonat hazne darbeye dayanıklı ve gıda kullanımına uygundur
* Küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygun çözümdür Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Damlalıkta bulunan seviye göstergesi sayesinde atık suyun taşmadan önce boşaltılması gerektiği rahatça fark edilir
* Mükemmel temizlik ve hijyen için içecekle temas eden tüm parçalara kolayca ulaşılır ve hızlı bir şekilde temizlenebilir

Karlı Buzlu Meyva Suyu Soğutucusu SLUSH12.BA: Slush, granita, buzlu kahve, buzlu kapuçino, benzeri buzlu içeceklerin üretimi ve dağıtımı için tasarlanmış tezgah üstü karlı buzlu meyva suyu soğutucusudur - Karlı buzlu meyva suyu soğutucusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


   

Karlı Buzlu Meyva Suyu Soğutucusu SLUSH12.BA: Karlı buzlu meyve suyu soğutucuları haricinde normal şerbetlikleri de satıyoruz. Normal şerbetlik ve karlı buzlu meyva suyu soğutucusu satışı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.