Karlı Buzlu Meyve Suyu Makinası İçin Hazır Konsantre Meyva

Karlı Buzlu Meyve Suyu Makinası İçin Hazır Konsantre Meyva AMŞ10: İce slush makineleri için profesyonel meyve suyu konsantresi fiyatları granita buzlaş makinalarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik meyve suyu aromalı konsantre modelleri kafelerdeki karlı buzlu şerbetlikler için endüstriyel meyve suyu konsantresi teknik şartnamesi ice slush makinesinde kullanılan meyve suyu konsantresi fiyatı özellikleri ice slush karlı buzlu meyve suyu konsantresi karışımı nasıl yapılır ayarlanır telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli meyve suyu konsantreleri modelleri ice slush makinelerinde buzlu içecek yapmaya en uygun meyve suyu konsantresi kayısı aromalı toptan meyve suyu konsantresi satış listesi sıvı meyve suyu konsantresi fiyatlarıyla meyve suyu kons
Satış fiyatı 1.963,58 TL
İndirim
Açıklama

Karlı Buzlu Meyve Suyu Makinası İçin Hazır Konsantre Meyva AMŞ10

İce Slush Makinası İçin Kayısı Aromalı Meyve Suyu Şurubu

Bu kayısı aroması içeren meyve suyu şurubu konsantresi; karlı buzlu makineleri konsantresi, frozen meyve suyu konsantresi, ice slush makinaları şurubu olarak kullanılan granita buzlaş soğutucusu konsantresidir - Kayısı aromalı ice slush makinesi meyve suyu konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bu meyve suyu konsantresi yoğunlaştırılmış sıvı şurup şeklindedir
1 ölçek meyve suyu şurubuna 9 ölçek su ilave edilerek içime/karlı buzlu şerbetlik makinasında kullanılacak hale getirilir
Kayısı meyve suyu aromalı konsantreyi karlı buzlaş makinesinde kullanacaksanız, 1 e 9 karışım esnasında 1 litrede süt ilave etmeniz halinde daha lezzetli, kıvamlı bir granita buzlaş içeceği elde edebilirsiniz. Süt karıştırmanız şart olmayıp ürünün lezzeti zaten tamdır
Soğuk olarak her türlü limonata-şerbet makinesinde kullanmaya; limonata soğutma makinesi, vişne suyu soğutucusu, karsambaç makinası için kullanımına uygundur - Kayısı aromalı ice slush makinesi meyve suyu konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Kayısı aromalı buzlaş makinesi içeceği buzdolabında soğutulduktan sonra doğrudan bardakla içilerek de tüketilebilir

Ayrıca pasta ve dondurma sosu olarak; sulandırmadan da kullanılabilir
Konsantre meyve suyu aromalı içecek olduğundan çökme yapabilir, içmeden önce kesinlikle çalkalayınız
Depolama esnasında serin ve kuru yerde muhafaza ediniz - Kayısı aromalı ice slush makinesi meyve suyu konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Soğuk olarak içmek için üretimi yapılmıştır, doğrudan güneş ışığından koruyunuz..

Hazır kayısı tadı veren kayısı aromalı buzlu şerbetlik konsantreleri 5 litrelik bidonlarda ambalajlıdır.
DİKKAT: Buzlu şerbetlik mevye suyu konsantreleri özel üretim olup 100 bidondan aşağı satılmamaktadır
Satın alma yaptığınızda; dilerseniz 100 bidonluk karlı buzlu meyve suyu aromalı konsantre siparişiniz 50'şer bidonluk 2 çeşit meyve suyu şurubu harmanlanarak teslim edilebilir.

Ayrıca bu ürünü soğutarak satış imkanını veren şerbetlikler, buzlaşmasını sağlayarak koyu kıvamlı buzlu içecek haline getiren karlı buzlu frozen meyve suyu makinası satın almak için; sol taraftaki bağlantı seçeneklerinden Şerbetlikler, Ayranlıklar bölümünü tıklayınız veya arayınız - Kayısı aromalı ice slush makinesi meyve suyu konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı yapılan diğer meyve suyu aromalı konsantre çeşitleri; Ahududulu Üzümlü Çilekli Kavunlu Portakallı Elmalı Kayısılı Şeftalili Böğürtlenli Muzlu Egzotik Mevyalı Kivili Limonlu Karadutlu Vişneli Narlı Ananas aromalı içecek konsantreleri şeklinde sunulmaktadır.

Karlı Buzlu Meyve Suyu Makinası İçin Hazır Konsantre Meyva AMŞ10:Hakiki kayısı tadnda lezzeti olan kayısı aromalı meyve suyu şurubu karlı buzlu makinasında buzlaştırılıp homojen buz parçalı hale getirilince enfes bir tad oluşturuyor. Ayrıca normal şerbet makinasında da kullanabileceğiniz bu hazır kayısı aromalı meyve suyu içeceğinden satın almak için  - Kayısı aromalı ice slush makinesi meyve suyu konsantresi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.