Kirli Temiz Kovalı Temizlik Arabası PROCART JET 722S: İmalatı profesyonel dayanıklı endüstriyel kirli temiz kovalı temizlik arabası modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı yapıldığından kirli temiz kovalı temizlik arabası fiyatları ekonomiktir proje@mutfakmalzemeleri.com


proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli kirli temiz kovalı temizlik arabası modelleri uygun kirli temiz kovalı temizlik arabası fabrikası üreticisinden toptan kirli temiz kovalı temizlik arabası satış listesi kirli temiz kovalı temizlik arabası imalatçısından kirli temi

Kirli Temiz Kovalı Temizlik Arabası

Satış fiyatı 4.895,62 TL
İndirim
kirli-temiz-kovali-temizlik-arabasi-modelleri
kirli-temiz-kovali-temizlik-arabasi-cesitleri
Açıklama

Kirli Temiz Kovalı Temizlik Arabası PROCART JET 722S

Alışveriş merkezleri, hastane, okul, yurt, fabrika, restaurant, otel, rezidans gibi işletmelerin temizlik hizmetlerinde pratikliği açısından tercih edilir.
ürünün kompakt yapısı ve temizlik için gereken atık bölmesi, hermetik kovaları gibi önemli bölümlerin ana modülle birlikte sunulması kullanıcı açısından büyük avantaj sağlar.
Kolayca hareket edebilen sessiz, tamponlu tekerlekleri sayesinde çapmalara karşı dayanıklıdır.
Esnek özellikleriyle hızlı ve pratik bir şekilde temizlik işlerinizi yapmanızı sağlar.Uluslararası standartlardaki üretimi,modüler ve ergonomik yapısı ile işlerinizi kolaylaştırır.
Komple gövde yapısının plastik olması,iç ve dış mekan kullanımlarına olanak sağlar,su ile yapılan temizliklerden hiç bir şekilde etkilenmez ve paslanma yapmaz, ürünün ham maddesinde kimyasal maddelere ve ısıya dayanıklı Poli Propilen malzeme kullanılmıştır.
Modülde, 2 x 22 lt hermetik kovalar, mop asma ve aksesuar taşıma askısı bulunmaktadır.
Üründe opsiyonel olarak 6 lt temizlik kovalarının kullanılabilmesi farklı yüzeylerin temizliği için alternatif sunar.
Çöp kapağı üzerindeki atık sınıflandırma renk etiketleri ve görev çizelgeliği sayesinde,birbirinden farklı alanlar için sınıflandırma ve görevliyi denetim imkanı sunarak, uluslararası standartlarda hijyenik ve sağlıklı bir temizlik imkanı sunar. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

ÜRÜN GÖVDE YAPISI: PP GÖVDE
ÜRÜN GÖVDE KALINLIĞI: 6 mm
ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: 58 x 73 x 92 cm
ÜRÜN AĞIRLIK: 9 kg
TEKERLEKLER: 4 X Ø80 MM, GÖVDE PLASTİK, SIRT KAUÇUK VE TAMPONLU
KOVA TAKIMI: 1 x 22 LT MAVİ & 1 x 22 LT KIRMIZI SIZDIRMAZ KOVA
KOVA SÜZGECİ: MAVİ SIZDIRMAZ KOVA SÜZGECİ
AKSESUAR TAKIMI: MOP TUTUCU, MOP ALTLIĞI VE ASKI APARATI