Kitchenaid Yemek Pişirme Robotu 5KCF0104:4,5 litre tencere kapasiteli profesyonellerin tercihi dünyaca ünlü Kitchenaid marka yemek pişirme robotuyla hemen istediğiniz sosları,hem hamur işlerini ve hem de pürelerini pişirebilirsiniz.Bu Kitchenaid yemek pişirme robotunu hem evlerinizde ve hem de restoranlarınızda keyifli ve lezzetli yemekler yapmakta kullanabilirsiniz - Kitchenaid yemek pişirme robotu proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli kitchenaid yemek pişirme robotu modelleri satış telefonu 0212 2370749

--Kitchenaid Yemek Pişirme Robotu

Satış fiyatı 9.999.999,00 TL
İndirim
Açıklama

Kitchenaid Yemek Pişirme Robotu 5KCF0104

* Gövde malzemesi: Full-metal - Kitchenaid yemek pişirme robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Gerilim (V): 220 - 240
* Frekans (Hz): 50/60 - Kitchenaid yemek pişirme robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektrik kablosu uzunluğu (cm): 100
* Ürünün yüksekliği (mm): 411 - Kitchenaid yemek pişirme robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ürünün genişliği (mm): 314
* Ürünün derinliği (mm): 342 - Kitchenaid yemek pişirme robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paketli ürünün yüksekliği (mm): 426
* Paketli ürünün genişliği (mm): 460 - Kitchenaid yemek pişirme robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paketli ürünün derinliği (mm): 430
* Net ağırlık (kg): 10,14 - Kitchenaid yemek pişirme robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Brüt ağırlık (kg): 12,07
* Yemek kitabı: Var - Kitchenaid yemek pişirme robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dev/Dak: 100-2300
* Maks. elektrik gücü: 1500 W - Kitchenaid yemek pişirme robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Isıtma elemanı elektrik gücü: 1050 W
* Maks. kapasite dolum çizgisi: 2,5 L - Kitchenaid yemek pişirme robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektronik sıcaklık sensörü: Var
* LCD: Var - Kitchenaid yemek pişirme robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Motor elektrik gücü: 450 W
* Tencere kapasitesi: 4,5 L - Kitchenaid yemek pişirme robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Programlanabilir zamanlayıcı: Var
* Gösterge ışıkları: Yok - Kitchenaid yemek pişirme robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Mutfak robotu gibi doğrar, yoğurur, kıyma haline getirir, emülsiyon yapar, çırpar ve püre haline getirir
* Daha sonra da bu yiyecekleri istediğiniz şekilde pişirir; haşlama, kızartma, sote veya buharda - Kitchenaid yemek pişirme robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yeni başlayanlar kendilerini giderek daha maceracı yemeklerle mücadele ederken bulacaklar
* Ev yapımı hamur işleri ve ekmek yapımı çok kolay gelecek çünkü yoğurma, makinenin özel hamur bıçağı tarafından rekor sürede yapılır - Kitchenaid yemek pişirme robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Beşamel ve hollandaise gibi zorlayıcı sosları istediğiniz zaman kolayca hazırlayabileceksiniz
* Bu rüya makinesi, ergonomik kulplar, menteşeli kapak ve şık 4. 5 litrelik paslanmaz çelik tencereden oluşur; besleme açıklığı sayesinde pişirme esnasında malzeme ekleyebilirsiniz - Kitchenaid yemek pişirme robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Patentli StirAssist özelliği ile malzemeler nazikçe çevrilir ve karıştırılır; eşit şekilde pişer ve ‘elle karıştırılmış’ gibi sonuçlar verir
* Uyumlu bir bıçağa sahip mini kasesi, pesto, macun ve bebek maması gibi az miktarda yiyecekler için idealdir - Kitchenaid yemek pişirme robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Klasik yemeklerin adım adım açıklamalarını sunan ünlü şefler tarafından geliştirilmiş harika yemek kitabı ve akıllı uygulaması mevcuttur
* İster basit bir başlangıç yapıyor olun, ister doğrudan gurme çalışmalarına başlayacak olun, pişirdiğiniz her yemekle mutfaktaki yaratıcılığınız artacaktır - Kitchenaid yemek pişirme robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kitchenaid Yemek Pişirme Robotu 5KCF0104:4,5 litre tencere kapasiteli profesyonellerin tercihi dünyaca ünlü Kitchenaid marka yemek pişirme robotuyla hemen istediğiniz sosları,hem hamur işlerini ve hem de pürelerini pişirebilirsiniz.Bu Kitchenaid yemek pişirme robotunu hem evlerinizde ve hem de restoranlarınızda keyifli ve lezzetli yemekler yapmakta kullanabilirsiniz - Kitchenaid yemek pişirme robotu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.