Klasik Yuvarlak Küllük

Klasik Yuvarlak Küllük OZB-7102
Özellikleri / Malzemesi Klasik Yuvarlak Küllük 11 cm ölçüsünde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Klasik Yuvarlak Küllük modelleri fiyatları, toptan Klasik Yuvarlak Küllük çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Açıklama

Klasik Yuvarlak Küllük OZB-7102  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Klasik Yuvarlak Küllük Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 11 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Klasik Yuvarlak Küllük fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Klasik Yuvarlak Küllük modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Klasik Yuvarlak Küllük fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Klasik Yuvarlak Küllük alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.