Köpüklü Ayran Makinası

Köpüklü Ayran Makinası Çeşitleri Üreticileri KAM22.DW: Susurluk tipi köpüklü ayran yapan makinedir. Ayranı dönerek karıştıran plastik karıştırıcı paletiyle devamlı çalkalayarak yoğurdun çökmesini engeller. Ekstra köpüklü ayran vermek için ayran veren musluğunun altında daha fazla ayran köpürten elektrikli otomatik ayran pompası vardır. Musluktan akan ayran köpürtme pompasından geçerek bolca köpüklü Susurluk yayık ayranı elde edilmiş olur. Köpüklü ayran makinasının imalatında kullanılan malzemelerin üretimi kaliteli ve profesyonel ürünlerden seçilmiştir. Kokoreççiler için köpüklü ayran makinesi kebapçılar için Susurluk ayran makinası büfeler lokantalar için çalkalayıcılı yayık ayran makinesi olarak kullanılan set üstü çalkalamalı mikserli köpüklü ayran soğutucusu satışı için proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli köpüklü susurluk ayran makinaları modelleri kokoreççilere kebapçılara en uygun set üstü ayran köpürtme pompalı ayran soğutucusu karıştırıcılı toptan köpüklü ayran makinası satış listesi karıştırmalı köpüklü ayran makinası fiyat
Satış fiyatı 42.028,48 TL
İndirim
Açıklama

Ayranı Köpürterek Köpüklü Susurluk Ayranı Yapan Soğutuculu Ayran Makinası KAM22.DW

* Hazne Kapasitesi: 22 Litre
* Makine Ağırlığı: 21,8 kg
* Makine Ölçüleri (gxdxy): 350x405x825 mm
* Koli Ağırlığı: 22,9 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Koli Ölçüleri (gxdxy): 400x425x865 mm
* Akım: 1,3 A
* Soğutucu Gaz: R134A / R290
* Sıcaklık Aralığı: +3 °C / +10 °C Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Enerji Tüketimi: 2,8 kWh/24h
* Güç: 255 W
* Soğutma Gücü: 500 W
* Besleme Voltajı: 220-240 V 50 Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Opsiyonel Voltaj: 208-220 V 60 Hz
* Opsiyonel Voltaj: 115 V 60 Hz
* Sınıfında tek, kompakt, köpüklü ayran dispenseri
* Polikarbonat hazne darbeye dayanıklı ve gıda kullanımına uygundur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dijital Termostat sayesinde ısı derecesi kolayca ayarlanır, termostat belirlenen ısıyı korur, dijital gösterge anlık ısıyı gösterir
* Özel musluk sistemi sayesinde ayran bardağa köpürtülerek doldurulur
* Yavaş çalışan manyetik paletli karıştırma sistemi sayesinde ayranın kıvamı ve lezzeti değişmez, hazne içinde köpük oluşumunu engeller
* Burgulu palet sistemi homojen bir karışım ve içeceğin daha hızlı soğumasını sağlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Manyetik palet sistemi sayesinde hazne içinde bulunan içeceğin alt motor bölümüne sızma riski ortadan kalkar, bu sayede motorun ömrü uzar.
* Geniş soğutma tabanı sayesinde içecekler daha hızlı ve son damlasına kadar eşit olarak soğur, bu sayede klasik ürünlere göre %50’ye varan enerji tasarrufu sağlar
* Köpüklü ayran makineniz tezgah üstü olup, 35 cm taban genişliği ile fazla alan kaplamaz
* Küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygun çözümdür Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Damlalıkta bulunan seviye göstergesi sayesinde atık suyun taşmadan önce boşaltılması gerektiği rahatça fark edilir
* Mükemmel temizlik ve hijyen için içecekle temas eden tüm parçalara kolayca ulaşılır ve hızlı bir şekilde temizlenebilir

Elinizde böyle bir ayran makinası zaten var ve arızalıysa; ayran makinası tamiri servisi ayran makinası bakımı ve ayran makinasının yedekparça satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Köpüklü Ayran Makinası KAM22.DW:Karıştırıcılı köpüklü bu ayran makinası haricinde; düz ayran makinası köpüklü ayran pınarı sadece karıştırıcılı ayran makinası susurluk ayran makinası ayranmatik ve şişeli ayran makinası modelleri vardır. Köpüklü ayran makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.