Krep Tozu

Krep Tozu Çeşitleri Üreticileri KT900G: Kullananların tavsiyesi kahvaltılık krep hazırlamak için krep tozu fiyatları üreticisinden restoranlarda çikolatalı krep sunumu için pratik krep tozu fiyatı Iso 22000 belgeli %100 doğal krep tozu toptan veya perakende kiloluk hazır krep yapma tozu proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli krep tozları modelleri en uygun doğal krep tozu toptan krep tozu satış listesi ıso 22000 sertifikalı krep tozu fiyatlarıyla krep tozu üretimi %100 doğal krep tozu imalatı pratik krep yapma tozu krep yapma tozu sitesi
Satış fiyatı 367,89 TL
İndirim
Açıklama

Krep Tozu KT900G

  Krep tozu;

* Krep tozu paket miktarı 900 gramdır - Krep tozu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kullanım süresi 2 yıl olarak belirlenmiştir
* Ustalık gerektirmeden her pakette lezzeti yakalamak çok pratik ve ekonomik
* Ekstra süt yumurta ve sıvı yağ katılmasına gerek yok - Krep tozu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Doğal süt tozunu, doğal yumurta tozunu ve toz yağı biz ekledik ve tamamen hazır bir ürün ortaya çıkardık
* %100 Doğal Toz Krep Karışımı, el değmeden hatta neredeyse hava bile değmeden, tam otomatik tertemiz makinelerde, tertemiz bir ortamda üretilmiştir
* Bu ürünün ISO 22000 ve Helal sertifikalarını mevcuttur - Krep tozu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Gramajını, lezzetini, kıvamını, şeker miktarı ortak damak tadına göre ayarlanmıştır
* Krep hazırlamak için sadece suya ve düz bir tavaya ihtiyacınız var
* Temiz bir kap içerisine 1 paket krep tozunu (900 gram) ve 1 litre su ilave ediniz - Krep tozu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Krep tozu tamamen suda çözünene, homojen bir hal alana kadar tel çırpıcıyla çırpınız
* Böylece sıvı krep karışımı elde edeceksiniz
* Tavanızı hafifçe sıvı yağla yağladıktan sonra 1-2 yemek kaşığı kadar sıvı karışımınızı 180-200 derecede ısıttığınız tavanıza dökünüz - Krep tozu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 2-3 dakika kadar iki yönünü de pişiriniz ve krepiniz altın rengi hamur rengini aldığında servise hazır hale gelecektir.
* Porsiyon miktarınıza göre ortalama 50-60 porsiyon krep elde edilmektedir
* Krep'inizin üzerini çeşitli meyveler, şekerlemeler veya çikolata soslarıyla süsleyebilirsiniz - Krep tozu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Krep Tozu KT900G:Kahvaltılar için pratik bir şekilde aynı lezzet ve kıvamda krep hazırlamak için veya büfelerde restoranlarda sunulan çikolatalı meyveli krepler için hazırlanmış olan bu ürün 900 gramlık krep tozudur - Krep tozu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 900 gramlık bu krep tozunu toptan veya perakende satışı  - Krep tozu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.