Küçük Buz Yapıcı

Endüstriyel Küçük Buz Yapıcı Çeşitleri Bayisi UBM 30: Barlarda içki buzu yapan profesyonel endüstriyel buz makinası modellerindendir. Üretimi kaliteli yapıldığından parmak buz yapıcının fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi buz yapıcısının fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu pratik kola buzu yapma makinesinin bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Küçük boylu buz yapıcısıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Açıklama

Küçük Buz Yapıcı UBM 30

* Çalışma Gerilimi 230 V 50 Hz
* Model 30
* Soğutucu Akışkan Gaz Cinsi R 134-A
* Güç 456 W
* Akım 3,21 A
* Buz üretim kapasitesi(20°C ortam ve 15°C su) 32 Kg / 24 saat
* Bir Devirdeki Buz Adeti 24 ADET
* Buz Küpünün Ağırlığı 20-25 gr
* Buz Depolama Kapasitesi 10-12 Kg
* Depolanan Küp Adeti 425 ADET
* Genişlik Cihaz / Paketli 525 / 570 mm
* Derinlik Cihaz / Paketli 605 / 680 mm
* Yükseklik Cihaz / Paketli 665 / 710 mm
* Net Ağırlık 50.5 Kg

* Kabin dışı paslanmaz çelikten
* Su şebekesine direkt bağlantı
* İç gövde ABS plastik
* Tam otomatik çalışma

* Restoranlarda otel mutfaklarında buz yapma makinası olarak kullanılan bu profesyonel 10-12 kilo buz depolama kapasiteli buz yapıcı 2 yıl garantili satılmakta olup, buz yapıcı yedek parçaları (motoru v.b. buz yapıcı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir buz yapıcı var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize küp buz yapma makinesi bakımını tamirini servisini yaptırabilir, buz yapma cihazının yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel buz yapıcı bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Küçük Buz Yapıcı UBM 30: Tamamı paslanmaz krom çelik saçdan dış kaplamalı parmak tipi endüstriyel buz yapıcı bu makinada ; sorunsuz buz alırsınız, su şebekesine bağlanarak çalışır, yaptığı buzları alttaki haznesinde depolar. Bu buz makinası güçlü kompresörlü soğutma sistemi ile kesintisiz ve randımanlı çalışma sağlar, Fanlı Sıcak Gaz defrostuyla rahat çalışır, Buz depolama Tankı Poliüretan izolelidir.  Tam otomatik olarak çalışır, buz yapmaya başlar, Depolama tankı buz ile dolduğunda durur ve bekler, Taki siz içerisindeki buzları alıncaya kadar, buzları alıp eksilttiğinizde tekrar çalışmaya başlar ve buz yapar, depolama tankını doldurunca durur. Bu sebeple herhangi bir müdahale yapmanıza gerek kalmadan sadece fişe takarsınız, suyunu bağlarsınız, giderini verirsiniz - küçük buz yapıcı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.