Küçük Küllük

Küçük Küllük OZB-6707
Özellikleri / Malzemesi Bahçe tipi Küllük Kapaklı 8 cm ölçüsünde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Küçük Küllük modelleri fiyatları, toptan Küçük Küllük çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Açıklama

Küçük Küllük OZB-6707

Bahçe tipi Küllük Kapaklı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 8 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Küçük Küllük fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Küçük Küllük modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Küçük Küllük fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Küçük Küllük alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.