Kullan At Tatlı Kasesi

Kullan At Tatlı Kasesi A70L : Kullan At Tatlı Kasesi Tek Kullanımlık Alüminyum Folyo kaselerinden bu alüminyum folyo börek tepsisini baklavacılar bir kerelik alüminyum baklava tepsisi burma kadayıfçılar tek kullanımlık börek tepsisi tatlıcılar ekmek kadayıfı tepsisi alüminyum börek tepsisi ve gıda maddelerini satış için kullanmaktalar. Alüminyum yemek tepsisi-folyo tabldot tabağı da satıyoruz - Kullan at alüminyum folyo börek tepsisi satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli dantelli tabak altlığı modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750
Satış fiyatı 888,14 TL
İndirim
Açıklama

Kullan At Tatlı Kasesi A70L

Kullan At Tatlı Kasesi A70L : Tek Kullanımlık Kullan At Alüminyum Tatlı Kasesi - Folyo Tatlı Kasesi

 * Alüminyum folyo tatlı kasesi tek kullanımlıktır, kullanıldıktan sonra atılır - Tek kullanımlık alüminyum folyo tatlı kasesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Alüminyum folyo tatlı kasesi imalatı özel dayanıklı alüminyumdan yapılmıştır - Tek kullanımlık alüminyum folyo tatlı kasesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 10 Adetten aşağı satışı yapılmamaktadır

 * Alüminyum folyo kasesinin fiyatları 100 adet içindir - Tek kullanımlık alüminyum folyo börek tepsisi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Folyo börek tepsi ölçüsü 18,5x3.7 cm dir. 

 * Çok çok yüksek adetli toptan alüminyum folyo börek tepsisi-tek kullanımlık folyo tepsileri toptan alımınıza istinaden özel iskontolu alüminyum börek tepsisi fiyatları için bizi arayınız . Kullan At Tatlı Kasesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.