Kuruyemiş Ufalama Makinası

Kuruyemiş Ufalama Makinası SM 108: Fındık ufalamak Antep fıstığı ufalamak ceviz ufalamak badem ufalamak artık bu set üstü kullanılabilen kuruyemiş ufalama makinasıyla çok kolay. Parçaladığınız kuruyemişleri gıda imalatında taze olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kuruyemiş parçalama ufala
En kaliteli öğütme makineleri kahve değirmenleri sebze parçalama kuterlerinin tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Satış fiyatı 10.117,80 TL
İndirim
Açıklama

Kuruyemiş Ufalama Makinası SM 108

Kuruyemiş Öğütme ve Ufalama Makinası Setüstü Endüstriyel Öğütücü Makine

Çalışma Gerilimi 220 Volt 50 Hz

Set üstü öğütme Makinasının Motor gücü 250 Watt

Set üstü kuruyemiş ufalama makinasının hazne kapasitesi 6 litre

Öğütülecek ürünleri koyma haznesi çapı 24 cm. dir.

Kuruyemiş ufalama Öğütme makinasının bıçak dönüş hızı yüksüz olarak dakikada 11000 devirdir

Set üstü öğütme makinesinin ağırlığı 12 kilodur.

Set üstü öğütme Makinasının öğütücü haznesi ve bıçakları paslanmaz çelik olup, bıçaklar özel olarak sertleştirilmiştir.

Öğütme haznesi üzerinde kapak kapanmadan çalışmayı önleyen elektromekanik anahtarla, parçalama esnasındaki can güvenliği teminat altına alınmıştır.

Setüstü endüstriyel ayaklı öğütme makinasında, elektriksel ve mekanik donanımla alakalı gerekli olan bütün emniyet tedbirleri alınmıştır, güvenle kullanabilirsiniz.

ASM108 Kuruyemiş ufalama makinasıyla; çeşitli kuruyemiş baharatlık tohumları öğüterek baharatlarınızı, pudra şekerlerinizi, kuruyemişlerinizi, ekmeklerinizi öğütebilirsiniz. Masa üstü bu öğütücü modeli her çeşit kuru maddeyi öğütür. Çok az yer kaplar ve devrilebilir haznesi kullanım kolaylığı sağlar. Çok yüksek devirde çalışarak malzemenin özelliklerini korur. Seri iş imkanı sunar, malzemenin özelliğini bozmaz, yağını çıkarmaz.

Tezgah üstü kuruyemiş ufalama modeli olan ASM108 öğütücü; 6 Lt. hazneye ve düz bıçağa sahiptir, ergonomik ve şık dizaynlıdır,

Yaygın servis ağıyla 2 yıl garantilidir

15 yıl yedek parça bulundurma garantisi vardır.

Not: Aksan; setüstü öğütücü makinanın sürekli ürün geliştirme sebebiyle, cihaz üzerindeki teknik özellik, görünüm ve şekil değişikliği hakkını saklı tutar.

Böyle bir kuruyemiş öğütme, parçalama, pudra şekeri makinanız var ve arızalı ise tamir bakım servis için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kuruyemiş Ufalama Makinası SM 108:Gıda ve kuruyemiş ufalama makinasını; Ceviz öğütme, balık ve kuş yemi öğütme, pudra şekeri yapma, kurutulmuş biber öğütme, tarhana öğütme, mısır unu yapma galeta unu yapma baharat öğütme ve ekmek öğütme işlerinde hızlı bir makina olarak kullanabilirsiniz. Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.