Kuzu Çevirme Aparatı Çeşitleri Üreticileri AKÇA1:Kır lokantaları için profesyonel kuzu çevirme aparatı fiyatları ormanda kuzu çevirmede kullanıma uygun kaliteli ekonomik kuzu çevirme aparatı modelleri mangal ateşinde kuzu pişirmek için endüstriyel kuzu çevirme aparatı teknik şartnamesi köz kömürde sırıkta kuzu çevirmede kullanılan kollu kuzu çevirme aparatı fiyatı özellikleri ayaklı oğlak çevirme aparatı fabrikası kuzu çevirme aparatı bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli köz kömürde kuzu çevirme aparatları modelleri sırıkta oğlak kebabı yapmaya en uygun kuzu çevirme aparatı kır lokantaları için toptan kuzu çevirme aparatı satış listesi odun ateşinde kuzu pişiren et lokantaları için kuzu çevirme

Kuzu Çevirme Aparatı

Satış fiyatı 6.536,84 TL
İndirim
Açıklama

Kuzu Çevirme Aparatı AKÇA1

Kömürde Kuzu Çevirme Pişirme Aparatı - Kollu Kuzu Çevirme Aparatı

 * Kebap işi yapan işletmelerde otellerde restaurantlarda tatil tesislerinde kullanılan bu kuzu çevirme aparatıyla; kuzuların sağlıklı ve lezzetli olarak pişirilmesini sağlayabilirsiniz. Paslanmaz şiş ile imal edilen kuzu çevirme aparatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kuzu çevirme aparatına tek seferde 304 kromdan imal edilen 120 cm lik şişine bir adet kuzu takarak pişirme yapabilirsiniz 

 * Kuzu şişini takacağınız sağ ve sol tarafında bulunan ayakları dilerseniz tezgah üzerinde, dilerseniz toprağa sabitleyerek kullanabilirsiniz. Kuzu çevirme aparatı satışı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kuzu çevirme aparatının ölçüleri 120x50 cm dir.

 * Kuzu çevirme aparatında gıdaya temas eden şiş ve kuzuyu tutan kollar paslanmaz çelikten imal edilmiştir

 * Kollu kuzu çevirme aparatı 2 yıl garantili olarak satılmakta olup, kuzu çevirme makinelerinin yedek parçaları 15 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Kuzu çevirme aparatı ve kuzu çevirme makinası parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde kuzu çevirme makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli kuzu çevirme makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize makinelerinizin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Kuzu çevirme makinesi tamiri,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kuzu Çevirme Aparatı AKÇA1:kuzu çevirme makinesi,kuzu kebap aparatı,kuzu döndürme makinesi,kollu kuzu çevirme makinesi,kuzu pişirme makinesi,elektrikli kuzu çevirme makinesi servisi,kuzu çevirme tamiratı,kuzu pişirme makinası tamirci servisi,otellerde kullanılan kuzu çevirme makinesi, restaurant tipi kuzu çevirme makinesi, tatil bölgelerinde kullanılan kuzu kebap makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.