Lahmacun Fırını PO 602:Lahmacuncular için profesyonel lahmacun fırını fiyatları kebapçılarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik lahmacun fırını modelleri lokantalar için endüstriyel lahmacun fırını teknik şartnamesi lahmacun pişirmekte kullanılan lahmacun fırını fiyatı özellikleri lahmacun fırını bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli lahmacun fırını modelleri en uygun fiyatlı lahmacun fırını toptan lahmacun fırını satış listesi indirimli lahmacun fırını fiyatlarıyla lahmacun fırını satıcısı telefonu 0212 2370759

Lahmacun Fırını

Satış fiyatı 68.408,96 TL
İndirim
Açıklama

Lahmacun Fırını PO 602

* 92x61,5x15 cm pişirme kabini - Lahmacun fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kolay kullanıma sahip kumanda paneli
* Termostat kontrollü (0-400°C)
* Özel izolasyonlu fırın bloğu
* Kolay ve pratik temizlik imkanı - Lahmacun fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tezgah üstünde kullanıma uygun dizayn
* Pencereli fırın kapağı
* Özel ateş tuğlası pişirme tabanı
* 12xØ30 cm pizza kapasitesi - Lahmacun fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Lahmacun Fırını PO 602:Endüstriyel pişiriciler lahmacun fırını pide fırınlarından bu lpg tüp gaz ile çalışan lahmacun pişirme fırınını lahmacun salonu kebap salonu işletmelerinizde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz - Lahmacun fırını satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.