Lokma Tatlısı Çikolata Dolum Pompası

Lokma Tatlısı Çikolata Dolum Pompası EJT 300:Saray mutfağından gelen günümüze uyarlanmış yeni nesil popüler sos dolgulu churros ve lokmaları hızlı ve pratik bir şekilde hazırlamak için tasarlanmış profesyonel endüstriyel çikolata dolum pompası 2 litre çikolata karamel sos kapasiteli modellerindendir.304 kalite paslanmaz kromdan üretilen kaliteli lokma çikolata dolum makinası fiyatları ekonomiktir.Tezgah üstüne sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında uzun süre dayanıklı lokmacı tipi içi çikolatalı lokma hazırlama makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu dolgulu lokma tatlısı makinası bakımı nasıl yapılır sıcak lokmalar sosla nasıl doldurulur dolum borusu temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi setüstüne montajı teknik bilgisi olanlarca son derece kolaydır.Lokma tatlısı çikolata dolum pompasıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli lokma tatlısı çikolata dolum pompası modelleri lokma churros dolgusuna en uygun lokma tatlısı çikolata sos dolum pompası toptan lokma tatlısı çikolata dolum pompası satış
Satış fiyatı 20.877,31 TL
İndirim
Açıklama

Lokma Tatlısı Çikolata Dolum Pompası EJT 300

* Kapasite: 2 lt 
* 304 kalite paslanmaz krom
* Kolay sökülüp takılabilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yıkanabilir
* Ölçüler: 11x45x55 cm 

* Lokmacılarda sıcak lokmaların içini sosla doldurmak için kullanılan bu profesyonel 2 litrelik sos hazneli çikolata dolum pompası 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal lokma çikolata dolum makinası yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir lokma tatlısına çikolata dolum pompası var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını tamirini servisini yaptırabilir, çikolata dolum pompası yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel lokma tatlısı sos dolum pompası bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Lokma Tatlısı Çikolata Dolum Pompası EJT 300:Beyaz çikolata, bitter çikolata, karamel dolgulu ve oreodan bebe bisküvisine kadar birçok farklı süsleme çeşidi olan lokma tatlısı ve churros hazırlamada en zahmetli olan kısım içini sosla doldurma kısmıdır. Lokma soğumadan, müşterilerinizi bekletmeden pratik bir şekilde sos doldurmak için tasarlanan 2 lt kapasiteye sahip sos haznesi ve sos doldurma borusu ile krema dolumu yapmakta kullanılan 304 kalite paslanmaz çelik lokma tatlısı çikolata dolum pompası son derece kaliteli uzun süre kullanım sağlayan bir dolum pompasıdır - Lokma tatlısı çikolata dolum pompası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.