Maksan Pizza Fırını

Maksan Pizza Fırını PO-402:Endüstriyel pizza pişirme fırınlarından bu çift katlı elektrikle çalışan Maksan marka kaliteli pizza fırını 8 x Ø 25 cm pizza pişirme kapasitelidir.Pizza restoranlarında otel mutfaklarında kafelerde tercih edilen bu Maksan pizza fırını 2 yıl garantili olarak satılmaktadır - Maksan pizza fırını proje@mutfakmalzemeleri.com
Kaliteli maksan pizza fırını modelleri en uygun maksan pizza fırını toptan maksan pizza fırını satış listesi maksan pizza fırını fiyatlarıyla maksan pizza fırını satıcısı telefonu 0212 2370749
Satış fiyatı 34.164,90 TL
İndirim
Açıklama

Maksan Pizza Fırını PO-402

* Kolay kullanıma sahip kumanda paneli
* Termostat kontrollü (0-400°C)
* Özel izolasyonlu fırın bloğu - Maksan pizza fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kolay ve pratik temizlik imkanı
* Tezgah üstünde kullanıma uygun dizayn
* Pencereli fırın kapağı
* Özel ateş tuğlası pişirme tabanı
* 8 x Ø 25 cm pizza kapasitesi
* 51x51x10 cm pişirme kabini
* Dış ölçüleri: 80x68x52,5 cm
* Güç kaynağı: elektrik - Maksan pizza fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplam güç: 6 kW
* Kumanda tipi: analog
* Termometre: optional
* Gerilim: 380 V/3 N - 50 Hz
* Net ağırlık: 83 kg
* Brüt ağırlık: 94 kg

Maksan Pizza Fırını PO-402:Endüstriyel pizza pişirme fırınlarından bu çift katlı elektrikle çalışan Maksan marka kaliteli pizza fırını 8 x Ø 25 cm pizza pişirme kapasitelidir.Pizza restoranlarında otel mutfaklarında kafelerde tercih edilen bu Maksan pizza fırını 2 yıl garantili olarak satılmaktadır - Maksan pizza fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.